Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért nem háborít fel...

Az miért nem háborít fel senkit eléggé, hogy az Állam jogerős ítéleteket nem tervez végrehajtani?

Figyelt kérdés

A modern társadalom alapja a jog, és hogy azt mindenki betartsa. Nincs más hivatalos “igazság”, csak a jog igazsága!


Ilyesmi miatt normális országban már rég a Dunába kellett volna borítani a Parlamentet.



2020. jan. 25. 13:25
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

#7: Ebben igazad van, az ő helyzetük teljesen reménytelen, és nem segít rajta semennyi pénz sem.

Túlzásba esnek a liberális politikusok azzal, hogy úgy tesznek, mintha nem is létezne ez a probléma. Hogy rögtön a védelmére kelnek bárkinek, csak mert sötétebb a bőrszíne. Ez a másik véglet.

Csakhogy a kormány sem tesz hozzá semmit a megoldáshoz.

2020. jan. 25. 14:23
 12/47 A kérdező kommentje:

#5: "Mert nem érdekel, hogy egy rakás bohóc ráb aszott.


Különösebben az se hat meg, amikor olvasom, hogy a rabok agyonverik egymást, sőt csak támogatni tudom őket."


Az eszedbe sem jut, hogy valamelyik rokonod/barátod is kerülhet még börtönbe? Nem erőszakos bűncselekményért, hanem mondjuk sikkasztásért. Vagy mert hülye volt, és hagyta magát megvezetni, belement zavaros ügyletekbe. Akkor is ugyanúgy támogatnád, hogy naponta megverjék a börtönben az erős emberek és az Állam nézzen félre?

2020. jan. 25. 14:26
 13/47 anonim ***** válasza:
94%
A lényeg, hogy Tapló Norbi mit mondott a fasbúkon.
2020. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
19%
Picit nőtt Orbán a szememben, mert megfogta a problémát. Kapnak oktatást pénz helyett, ahogy eddig is kaptak tulajdonképpen. Így viszont, hogy perre vitték az oktatás iránti igényüket, mi más lehetne hasznosabb mint, hogy megtanuljanak írni olvasni. Nem szakadt LADára BMW-re, meg herbálra költik el legalább. Ja...és szaross alsógatyában senkit nem engednek egy uszodában lubickolni....
2020. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
36%

Azt mondták gyöngyöspataiak, hogy 2 földszinti osztály volt, mind a kettőben voltak magyar gyerekek is, még ha a többség cigány is volt. Az egyikben a rendes tananyagot tanították fölzárkóztató jelleggel, a másikban olyan gyerekek voltak, akik nem tudták a rendes anyagot még felzárkóztatásban sem tanulni, ők a saját szintjükön voltak tanítva.

Ahányszor csak szóba kerül ez az ügy, az legyen az első, hogy mindez a 2003-04-es tanévtől volt, szoci kormányok-oktatásügy alatt 2010-ig. 2013-ban MEGSZŰNT.


Szóval a kártérítésre jogosultság idejéből olyan 8 év a gyurcsányék körén múlt. Tessék vállalni a felelősséget érte.

2020. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
56%

Az 1-es csúsztat, nem kell figyelembe venni!

Orbán fikamatyi ahhoz, hogy érzelmi alapon felülbíráljon egy jogerős ítéletet! Iszonyú nagy marhaságot beszélt, teljesen elmentek nála otthonról!

Senkinek nincs joga megszabni, hogy azt a kártérítést mire költhetik! Nem csak az "elit" privilégiuma (lopott pénzből) pocsolya részegre innia magát, prostizni, jachtozni!

Ha holnaptól senki nem fizeti be a parkolási és egyéb bírságokat, Orbánnak egy szava nem lehet - nincs erkölcsi alapja kinyitni a száját!

2020. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
68%

Én meg nem vagyok hajlandó befizetni a gyorshajtási bírságot mert szerintem ott ahol bemértek biztonságosan tudok közlekedni 80-al, teljesen felesleges a 60-as tábla.

És ez az én szent meggyőződésem, ha bárki is vitatja az megbántja az igazságérzetem. Miért ilyen nem fogadja el a rendőrség az érvelésem ?

2020. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
48%
#15: Az gondolom nem zavar hogy a patásördög gyurcsány idejében az iskolákat az önkormányzatok tartották fenn.
2020. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
29%

19

És mit akarsz ezzel mondani?

2020. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
30%
Az oktatást hiányolták és ezért perelték az iskolát. Azt megkapják azt mondta orbán! Mi a gond? Jahogy pénz kéne...az nekem is jól jönne úgy, hogy a büdöss életben nem dolgoztam....
2020. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!