Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért nem háborít fel...

Az miért nem háborít fel senkit eléggé, hogy az Állam jogerős ítéleteket nem tervez végrehajtani?

Figyelt kérdés

A modern társadalom alapja a jog, és hogy azt mindenki betartsa. Nincs más hivatalos “igazság”, csak a jog igazsága!


Ilyesmi miatt normális országban már rég a Dunába kellett volna borítani a Parlamentet.



2020. jan. 25. 13:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
88%

A börtönbüntetés lényege a szabadság elvétele,nem pedig a rabok sanyargatása.


Azért szerintem szomorú,ha valaki úgy gondolja bárkinek jobb egy börtönben,mint szabadon.

Még a hajléktalanok egy része sem akar a szállóra bemenni.

Ebből is látszik,hogy a szabadságmegvonás a legrosszabb büntetés.


Egy modern,fejlett világban pedig igen is dolgozni kell a rabok rehabilitációján.

Tehát legyen nekik lehetőség tanulni,és normális körülmények között élni.

A legtöbb rab nem életfogytiglant kap,hanem idővel visszakerülnek a társadalomba,és nem mindegy milyen állapotban.

2020. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
88%

De a magyarok sajnos mint mindenhez ehhez is elutasítóan viszonyulnak.

Aki nem tud beilleszkedni,az dögöljön meg.


Sajnos pont az első lépés,ahol már nem indul meg a beilleszkedési folyamat,a szegregáció.

2020. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Jpeg0715 válasza:
0%
A téma elég kényes,és bár a kormány álláspontjával értek egyett de valahol igazad van. Ebben igazat adtam volna neked 2018 ig. Mivel volt polgári perem ezért most már tudom hogy a JOG ÉS AZ IGAZSÁG NEM UGYANAZ! Erre azt tudom mondani neked: olvass utánna.forumozz ottani lakosokkal hogy bántja e az igazságérzetűket.ne olvass ezzel kapcsolatban se kormányoldali, sem pedig ballibes uszitást. Majd vegyél egy nagy levegőt és fujd ki.. Tedd a szivedre a kezed, csukd be a szemed.és gondolkozz.. Szerinted.. Meg illeti " lionkáékat" ez a " kárpotlás"? Na ugye. Kormány helyében a kővetkezőt tenném.. Én már benyelném és fizetnék.. DE!fricskábol kárpotolnám azokat is akik abban az időszakban odajártak. Még a tanárokat is.. Utána azonnal belenyulnék a ptk.-ba és azonnal modositanék az erre vonatkozo jogszabályokon hogy az ilyen helyzetekben a biroság által forintositott kárt, "természetben" is ki lehessen fizetni ( továbképzés, munkahely, stb) azaz felzárkoztatták..sajnos más kérdés hogy a soros alapiványok által megbizott űgyvédeket, munkadijakat..ki kell fizetni. Hiszen lássuk be hogy erről szol nekik.. Nem pedig lionka sorsárol aki ez által nem lehetett hires agysebész. Saját vélemény: na ezért utálom a liberalizmust és az olyan spekulánsokat akik az emberi jogok védelme nevében vagyont szereznek. Mert ahogy Churcil mondta: "a jővő fasisztái az antifasiszták"
2020. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó!

Itt nem az a lényeges,hogy agysebész lett-e volna belőle.


Sok helyen,betanított munkánál is olvastam már,hogy nem tudnak embereket alkalmazni,mert nem tudnak helyesen írni,szöveget értelmezni.


Vagy nézz meg egy face csoportot,ahol munkát keresnek,de még 3 mondatot sem tudnak leírni helyesen.

Szerinted ebből mit szűr le egy munkaadó?

Teljesen mindegy,hogy agysebész lenne-e belőle vagy jóval kevesebb,a hátrány,akkor is hátrány.


Már eleve hátrányos családban születnek,ahonnan sokkal nehezebb kitörni.És nem az államnak kellene még ezt a hátrányt növelni is.

2020. febr. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Jpeg0715 válasza:
Látszik hogy nem ilyen iskolába jártál, hogy nem ismered a cigányokat,(tisztelet a kivételnek.. Csak az a kivétel nagyon sz.r arányban van) látatlanban mondom illetve álltalános iskolás emlékeim tapasztalatábol, biztos vagyok benne hogy a tanár nem "szegregálta" a szegregáltat, hogy hogyan kell ( nagyjábol) helyesen irni, olvasni,beszélni, számolni, mérni. Gondolkodni.viselkedni.
2020. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Lionkáéknak tanulást ad a törpe, ami nagyon helyes, mert pénz nem jár arra, hogy síkhülyeként leüli a nyóc általánost.
2020. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

46

De hát sokan nem is ülték le, hanem 100 órákat hiányoztak, nem jártak iskolába.

2020. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!