Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP szerintetek lesz még...

Az MSZP szerintetek lesz még valaha kormánypárt?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor az LMP-vel lesz koalícióban vajon?
2010. júl. 22. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha átalakul,akkor 4-8 év múlva lehetséges. De az is lehet,hogy éppúgy eltűnik,mint a többi párt és helyette lesz valamilyen új.
2010. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
58%
soha a büdös életbe nem lesznek,ha mégis,húzok ki innen a p.csába
2010. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Remélem, hogy soha a büdös életbe...

Ha lenne egy nem hazaáruló, valódi, baloldali szocdem párt, azt nem bánnám, de ezt a bandát úgy kéne betiltani, ahogy van.

2010. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
A jelenlegi vezetésük és stratégiájuk annyira szánalmas, hogy a legjobb úton vannak a teljes megsemmisülés felé, ahogy az egykor jelentős SZDSZ, MDF és FKGP is eltűnt már. Miért ne érhetné utol ez a sors az MSZP-t? Ha nem dobják ki sürgősen Mesterházyt, Lendvait, Gyurcsányt, Horváthot és a többi idiótát, akkor esélyük sincs a talpon maradásra. Talán Szanyi vezetésével átalakulhatnának ultrabalos párttá, és akkor az LMP és egy ma még nem létező, később megalapítandó szocdem párt koalíciós partnereként lehetnek egyszer még kormányon.
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 evilmonkey válasza:
69%
Nem hinném, mert ha Orbán is úgy elkurja mint Gyurcsány, akkor se lenne LMP, inkább Jobbik.
2010. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha rajtam múlna akkor soha! De mivel nem rajtam múlik így megvan rá az esély.
2010. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Talán 16 év múlva...,de az se biztos! Én inkább arrra tippelnék,hogy elöbb fog kormányozni a Jobbik mint ez a rablóbanda!!
2010. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Látod, mekkora egy senkiházi vagy?

Az emberek nagy részét az érdekli, mikor pártot választanak, hogy az országnak jobb legyen. De nem téged. Téged csak az, hogy a kedvenc csapatod alázzon le mindenki mást, bánja a tök, ha beledöglünk is.

Menjél focidrukkernek, aztán recskázzál arra mikor a vér folyik, vazze...

2010. júl. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Voltaire ***** válasza:
39%
A rendszerváltáskor nem is tudom, 9 százalékon voltak? 94-ben meg kiütéssel győztek. A politikában két szó nem létezik a soha és a mindig.
2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
majd ha lesz megen redszerváltozás
2010. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!