Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szerint a migráció...

A Fidesz szerint a migráció nem alapvető emberi jog? Ezalatt azt is értik, hogy nekem nem feltétlenül kéne, hogy jogom legyen innen elvándorolni, akár egy olyan országba sem, ahol szívesen látnak?

Figyelt kérdés

Milyen országok vannak ahol a migráció már ténylegesen a törvénykezésben sem alapvető emberi jog? Nekem csak észak-korea jut eszembe...


Persze nálunk nem illegális átlépni a határt, de elég nyomasztó, hogy a Fidesz azon az állásponton van, hogy a migráció nem alapvető jog.


Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 5. 07:30
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Indokolatlan a kirohanásod.

Akkor ebben a hangvételben mondd meg nekem okoska hogy Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Genfben az ENSZ Emberi Jogi Bizottságában az általad írtak alapján SAJÁT "véleményt" mondott vagy a magyar kormány "véleményét"?

2020. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem hogy a kérdésem NAGYON becsapós és alapos gondolkodást igényel!
2020. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy ezen már rég túl vagyunk, hogy te nekem kérdéseket tegyél fel.

Látszik, hogy hülye vagy, csak fújod a magadét, nem is érdekelnek a válaszok.

2020. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
57%

Igen,ráértem.

Ezek lennének a "válaszaid".??? Mind a "tied"?


Lövésed nincs semmiről.

Nincsenek megfelelő ismereteid, így nehéz elmagyarázni miről van szó.

Mellé még hülye is vagy.

Gazdasági, rendvédelmi, egészségügyi kockázatokról beszélek.

Ha olyan jó lenne az, amit írsz, nem mondtak volna nemet a németek is.

Ne is válaszolj, nem vagyok kíváncsi a hülyeségedre.

Jó fiam, akkor ezt magyarázd el a többi libsinek is.

Kezd már unalmas lenni, hogy naponta le kell offolni zolikát, bencéskét meg a 75%-os bohócot, mert osztják itt az észt, de total nem értenek semmihez....

Nyomorékok.

gen, ez a baj az ilyen hülyékkel, hogy nem bírják felfogni meg elfogadni.

Az a baj, hogy ezen már rég túl vagyunk, hogy te nekem kérdéseket tegyél fel.

Látszik, hogy hülye vagy, csak fújod a magadét, nem is érdekelnek a válaszok.


Ezek valóban NEM érdekelnek.

Sikerülhetne valami témához való értelmeset írnod?

2020. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

Csak azt írtam, értelmeset.

Az más tészta, hogy te ezt nem bírod felfogni.

Ezt mondjuk mások is észrevették veled kapcsolatban, másrészt a kérdező meg magát vette észre szerencsére, szal részemről a téma lezárva:)

Priceless!;)

2020. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
57%

Nos.

Eddig etettem ezt a trollt...

Valaki akarja még?

2020. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Szerintem komoly pszichés gondjai lehetnek...
2020. febr. 5. 19:19
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

"Nos.


Eddig etettem ezt a trollt..."


Hogy mi????!!!:DDD

Ilyen van?:D

Ezt nem hiszem el, hogy ez most komoly:DTe etetted a trollt?:D

Te itt nem etettél senkit, hanem jó nagy hülyét csináltál magadból!A kérdező személy is megéri a pénzét.

Teljesen jól kifejtették a válaszolók, hogy miről van szó, tehát arra kezelésre nektek van szükségetek. Milyen beteg elme az, aki ilyen szar dumával akar kiszállni?

Etette a trollt......:D

2020. febr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező nagyon kevered -valószínűleg szándékosan- a szezont a fazonnal. Ha annyira jó külföldön és sz@r nálunk, nem értem miért itt rontod még a levédőt? Hogy Gyurcsányt idézzem: ellehet menni tessék...

Másik a migráció kérés: nem hinném hogy ha bármelyik pakisztáni állampolgár sebész diplomával és gyakorlattal jelentkezik elutasítanák. De hogy ellenőrzés nélkül beözönlenek a migránsok, majd valamelyik menekülttáborba leéljék a magyar emberek pénzén az életüket. És persze az itt lévők már tutira perelnék az államot mert nem megfelelő módon gondoskodik róluk.

És még valami a migránsok ellenőrizetlen beengedése oda vezetne, hogy az E:U kizárna minket a sengenől /Aki járt mostanság Ausztriában az tudja miről beszélek. Az Osztrák rendőrök ugyanis folyton ellenőriznek már most is/. Szóval a mi szababad mozgásunkat is gátolná a migránsok beengedése.

2020. febr. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Komolyan nem vetted észre, hogy 56%-os soha nem válaszolt a kérdésre, nem írt semmi konkrétumot, csupán leírta, hogy nem értjük a dolgokat (azt sem írta, hogy kikre gondol), illetve hogy Ő valami titkos beavatott, aki mindent ért?

És mellette el is hordott néhányunkat trollnak, nyomoréknak, stb.

A kérdésre egyszer sem válaszolt...


65% szépen csokorba szedte az értelmetlen válaszait.

2020. febr. 6. 09:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!