Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kezd el ilyen erősen...

Miért kezd el ilyen erősen terjedni a mai fiatalok körében egy nagyon káros új típusú liberalizmus?

Figyelt kérdés
Nem tudom de szerintem nem ennek kellene a jövőnek lennie.

2020. febr. 7. 18:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
Kötelező lenne dolgozni, de ne engem fagass hanem olvasd el a Kommunista kiáltványt, és megtudhatsz mindent a kommuizmusról, és annak működéséről.
2020. febr. 10. 18:29
 72/81 A kérdező kommentje:
Most már biztos vagyok benne hogy, úgy írsz róla hogy meg sem tapasztaltad.
2020. febr. 10. 18:30
 73/81 anonim ***** válasza:
100%

"Kötelező lenne dolgozni"

tehat vagy tultermelnenek, vagy termelesi adatokat hamisitananak, vagy csak unatkozni mennenek be a munkahelyre, mint a szocializmusban. ertem.

2020. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Ha nem éltél ne beszélj róla.--
2020. febr. 10. 18:59
 75/81 anonim ***** válasza:
#74 mert nem ez volt? meselj kerlek!
2020. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 A kérdező kommentje:
Nem ez volt, de már ezt magolom majd 3 órája. Már kicsit unalmas úgyse tudtok meggyőzni, mert vannak mindenetek ellen érveim, ami bizonyítja ennek a rendszernek a hibáit.
2020. febr. 10. 19:09
 77/81 anonim ***** válasza:
100%

jo akkor nem ez volt. mi motivalna az embereket barmire is? mitol akarnanak jobbak lenni? mitol fog elorehaladni a nemzet? ha mindenkinek van munkaja es mindenki ugyanazt kapja a rendszertol, fuggetlenul attol, hogy mennyit tesznek erte, nem gondolod hogy elkenzelmesednenek az emberek? vagy megrosszabb, depresszioba esnenek? az elet egy nagy monoton, vegelathatatlan tortura lenne, semmi nem tenne erdekesse, nem lennenek celok, mert ha a segguket a foldhoz verik se kapnak tobbet vagy jobbat.

de termeszetesen ha te ezt mashogy latod, fejtsd ki kerlek!

2020. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ha eddig ment ékezetekkel, akkor most is menni fog.
2020. febr. 10. 20:26
 79/81 A kérdező kommentje:
Nincs pénz minden ingyen van, egy jobb haza motivállja az embereket, de nem rögtön a kommunizmus van hanem szintjei vannak a marxista-leninista társadalomnak az első a szocializmus amelynek célja felkészíteni a társadalmat a kommunizmusra. Mitől halad előre?? Attól hogy mindenki közösen dolgozik hogy ne maradjon el. A másik pedig az hogy kommunizmus soha nem volt még csak szocializmus, és az pedig a sima embereknek jó volt. A sztálinizmust nem is ide kell venni ivel az csak szavilag kommunizmus. Talán az eredetihez a legjobban a luxemburgizmus, a trockizmus, a saint-simonizmus, és a marxizmus-leninizmus, illetve a Nestor Mahno féle anarcho-kommunista irányzat de az nem teljesen az ahogy a neve is mutatja. Magyarországon talán Kun Béla és Kásár János rendszere állt hozzá a legközelebb. De ne engem faggas hanem olvass utána. De most komolyan hány éves vagy??
2020. febr. 10. 20:32
 80/81 A kérdező kommentje:
Ha egy jobb világ jön létre akkor az nekik is előnyös és mindenki másnak is, kivéve a jelenleg otthon fetrengő kapitalista tőkéseknek.
2020. febr. 10. 20:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!