Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha összefog a MOMENTUM-DK...

Ha összefog a MOMENTUM-DK akkor lesz mindkét fél szavazóinál átszavazási hajlandóság?

Figyelt kérdés
A DK nem kérdés, ott nagy részben fanatikusak és elvakult szavazók vannak. Viszont a Momentum szavazóknak rendben lesz, hogy Gyurcsányra szavaznak? Momentum is régen még kimondta, hogy Gyurcsány SOHA TÖBBÉ, na most a hatalom és pénz szaga megváltoztatja őket is? Szavazókat veszítenek ezzel ?
2020. febr. 8. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Már rég nem koncentrálok pártokra. Felesleges. Ha nem lesz egy közös ellenzéki összefogás, el sem megyek szavazni. Ilyen egyszerű.
2020. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Eddig is megvolt a hajlandóság. A szavazók nem annyira finnyásak, mint a pártok.
2020. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bárkire a Fideszen kívül, annyira elegem a propagandamoslékból, az arroganciából és a pofátlanságból.
2020. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sose értettem ezt a "bárkire csak xy-ra ne" akkor nem megyek el szavazni és kész.


Ha van egy opció, hogy az ujjam törik el, és én azt mondom, hogy bármire szavazok csak arra nem! Pedig lenne opció nem szavazni is akkor nem szavazok olyanra aminél benne van a pakliban, hogy ujjtörés helyet a lábam vágják le!

2020. febr. 8. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
11:39: sajnos, az utóbbi évek megmutatták, hogy vannak Fletónál sokkal rosszabb opciók is. Pedig 2006 után nagyon utáltam, és 2010-ben még a Fideszre ikszeltem. De ma már teljes nyugalommal szavazhatok rajtuk kívül bárkire, ezt a teljesítményt nem lehet alulmúlni.
2020. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!