Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánra sok mindent lehet...

Orbánra sok mindent lehet mondani de ő itt született Magyarországon? Itt élt egész életében.

Figyelt kérdés
Lehet rá sok mindent mondani, de azért ő mégiscsak magyar. Ez a szülőföldje, ez a hazája. Gyurcsány ellenben szembeköpte az országot 2004-ben, majd 2006-ban kétszer is: öszödi beszéd, rendőrattak. Ő és a balliberálisok nem kötődnek ehhez a földhöz és idegen barbárokat akarnak hazánkba telepíteni. Láthatjuk, hogy Nyugaton mit művelnek: gyújtogatnak, erőszakolnak, ölnek, rabolnak, randalíroznak. Ha a baloldal kezébe kerülne a hatalom, akkor itt is ez lenne. Ők mindig csak a külföldi érdekeket(EU, migránsok, Izrael, USA,) érdekeit tartották szem előtt. Soha nem álltak ki a magyarokért.

2020. febr. 12. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdés?
2020. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Vannak akik állítják helybeliek, hogy Felcsúton született egy jászolban mint a Megváltó Jézus, mondjuk nem tudom ez mennyiben hiteles, Orbán Viktor sosem kommentálta.
2020. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A kérdésem az, hogy Orbán Viktort miért szidják? Miért nem képesek sokan eltekinteni a piti korrupciós ügyeiktől és azt nézni, hogy ő a nemzet érdekében teszi amit tesz? A migráció egy komoly kihívás és tenni kell valamit!
2020. febr. 12. 19:20
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Gyurcsány: "Én mostanában megcsináltattam a géntérképemet. Eszerint döntően kelet-európai, talán dél lengyel származék vagyok, német-francia és némi görög, balkáni beütéssel."

Csoda, ha ezek után Európai Egyesült Államokat szeretne? :D

2020. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
#1. van kérdés de biztosan ideges lettél s elsiklottál felette. Egyébként kérdező, nem sok pozitív visszajelzést fogsz itt kapni, ezen a felületen többségben vannak a Fidesz-allergiások.
2020. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Orbán félig roma és zsidó keverék és ez nem találgatás hanem tény. Az eredeti családneve Orsós-Oppenheim. Persze erről a mainstream médiában nem igen olvashatsz. Egyes infók szerint még némi örmény vér is csörgedezik az ereiben.


Nincs bajom a származásával, mert nem vagyok rasszista és nem ez alapján ítélem meg az embereket, de ha te egy roma-zsidó embert tartasz igazi magyarnak, akkor a gondok a te fejedben vannak kérdező.

2020. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Troll a kérdező, ne etessétek...
2020. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e. Orbán minden egyes nap szembeköpi az országot, de nem baj, mert magyar? Akkor Gyurcsánynál miért volt baj, hiszen neki is ez a szülőföldje, ő is magyar.
2020. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem élt itt egész életében. Soros ösztöndíjjal utazott ki tanulni.
2020. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

9

3-4 hónapra, közben maradt az állandó lakhelye, ami volt.

2020. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!