Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok össz ellenzéki...

Ti szavaznátok össz ellenzéki jelöltre?

Figyelt kérdés
Pl mint most ami volt Dunaújvárosban, hogy minden párt beáll 1 jelölt mögé és nincs más jelöltje a pártoknak. Ti így szavaznátok ellenzékre?? Mennyire szimpatikus ez a megmozdulás?
2020. febr. 16. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy polgármesternél szerintem meg lehet találni egy kompromisszumos jelöltet de amikor mondjuk közös listán jutnak be Jobbikos, DK-s ... képviselők akkor szerintem az már nem okés, mert az emberektől meg lett vonva a választás lehetősége, helyettük a pártok döntik el, hogy kinek hány befutó helye van az adott listán.
2020. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egy polgármesternél szerintem meg lehet találni egy kompromisszumos jelöltet de amikor mondjuk közös listán jutnak be Jobbikos, DK-s ... képviselők akkor szerintem az már nem okés, mert az emberektől meg lett vonva a választás lehetősége, helyettük a pártok döntik el, hogy kinek hány befutó helye van az adott listán."


Ahhoz képest sok helyen megválasztottak így kiválasztott ellenzéki jelöltet. Láthatóan nem érted, hogy lassan már "bárki csak ne a Fidesz" alapon szavaznak.

2020. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű #11


Egyéniben közös jelölt, listán aki szimpi..

2020. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
"Ahol nyert, ott szinte mindenhol kezdik rendberakni a dolgokat, szóval én szavaznék össz ellenzékire." Mond meg legyszives, hogy mit kezdenek rendbe rakni?
2020. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!