Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki erdélyi, az miért nem...

Aki erdélyi, az miért nem írta még alá az európai régiók önrendelkezéséről szóló kezdeményezést?

Figyelt kérdés

A Székely Nemzeti Tanács kezdeményezte aláírásgyűjtést:


[link]


Mindössze 100 ezer aláírásnál tartunk fél év alatt, vagyis a határon túli magyarok több mint 90%-a sem írta még alá...



2020. febr. 20. 00:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szörnyen rossz a marketingje sajnos.

Mondjuk a magyar kormány is reklámozhatná jobban. Azt sejtem, hogy ők is tudják, hogy a román kormány akkor sem ratifikálna ilyet, ha EU-direktíva lenne belőle. És nem is akarják kihúzni a gyufát a két ország között nagyon.

2020. febr. 20. 21:49
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

2 eve a Minority Safepack-re osszegyult az 1,2 millio alairas, ebbol 300 ezer erdelyi (ismerve, hogy az rmdsz hanyszor arulta el az embereket es hasznalta fel az autonomiat a sajat hatalma megorzese erdekeben, ez a 300 ezer nagyon komoly szam). Emlekszem, ahogy a templomban, iskolakban, munkahelyeken is szoba kerult, sok emberben megvolt a lelkesedes, neten is az ismeroseim egy komoly hanyada megosztotta. En is elkertem nehany ivet es alairattam a szomszedokkal, ismerosokkel, baratokkal.


Raszantam azt a 2-3 percet, ezt is kitoltottem, de hogy nem kezdtem el a szomszedsagot korbejarni es arrol gyozkodni oket, hogy a multkoribol ugyan semmi nem lett, de majd ezzel elerjuk a celunkat, mikozben en se hiszek mar benne, az is biztos.

2020. márc. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

Most a vírushelyzet is nehezíti, mert tervezték, hogy a jobb idővel kiállnak az utcára, vagy elmennek idősebbekhez.


Most 230 ezer körül van.


A szükségállapotok miatt meg kéne hosszabbíttatni szerintem.

2020. márc. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!