Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a határontúli magyarok...

Ha a határontúli magyarok szavazhatnak, akkor a nyugatra emigrált magyarok miért nem?

Figyelt kérdés
Ők is ugyanúgy a honfitársaink és ők mégsem szavazhatnak az országgyűlési választásokon. A határon túliaknak miért van több joguk ebben?

2020. febr. 22. 05:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

iq betyárkám azt nem fogod fel, hogy nem vonatkozik más szabályozás arra hogy valaki milyen okból nem magyarország területén él


egyedül akkor kell konzulátuson szavazni, hogyha te a LAKCÍMKÁRTYÁD szerinti egyéni választókörzetben le akarod adni a voksod

vagy akkor most őrizgessük az urnákat 3-4 hétig amíg ausztráliából idetalál 2-3 levélszavazat?

2020. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11es, ha odaírnád, hogy kinek válaszolsz, talán könnyebben lehetne értelmezni a válaszodat. Mert én nem látom, hogy ki és hol írt bármit a konzulátusokról meg lakcímkártyáról. Az utóbbi 9 órában egyetlen kérdés volt, amire nem érkezett válasz: határontúli magyar miért akar OTT SZAVAZNI AHOL NEM ÉL.

De én már feladtam, hogy ezt a rejtélyt nekem bárki is megfejtse, úgyhogy további jó vitatkozást magaddal.

2020. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

jajj istenem és ennek a ballernak is szavazati joga van...


ott a kérdés "Ha a határontúli magyarok szavazhatnak, akkor a nyugatra emigrált magyarok miért nem?"


ez volt a kérdés

én meg csak leírtam egymilliomodszorra is a cáfolatát annak amit a balos propagandamédia agitációsan terjeszt ezzel kapcsolatban

2020. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Ja akkor tényleg magadban vitatkoztál. Azt hittem mivel ma csak én kérdeztem hátha az én kérdésemre válaszoltál. De akkor nem arra, hanem a már rég lezárt témára válaszoltál 3adszor. Jól van. További szép estét kívánok neked.
2020. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Na ez tipikus példa arra, ha az ember már akkor hazudik, akikor a kérdést teszi fel...

Az Index élőben közvetítette, ahogy Londonban sorban állnak szavazni a magyarok, MINDEN magyar állampolgárnak joga van szavazni (nyilván akkor ha nincs közügyektől eltiltva), nem tudom, hogy kérdező melyik univerzumban él.

2020. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

ungvarrol irok !!

rengetegn ugy vagyunk ezzel ittenimagyarok hogy oda magyarorszagba szavazzon a rosseb! mink itt szavazunk mer itt van szavunk itt adozunk!!

de ne is jojjetek ide a "nevunkbe erdekunkbe obegatni"!!! otthon ahol adoztok! ott obegassatok! ti hazamentek a pofazas utan nagymellennyel hogy "nomost aztaaan ugy meg azt monndtuk hogy csak na"

mink viszont itt maradunk mer EZ a hazank karpatalja, es az ukranok velunk irtatjak ki miattatok a keseru poharat mindig!!

HAGYJATOK MINKET BEKEN!!!!!!!!!!!!!!!

2020. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
goveret én pont ezt mondom látod, de valakik nagyon nem akarják, ezt tudomásul venni.. Láttam már töröltették is a válaszodat előbb.
2020. márc. 27. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!