Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a határontúli magyarok is szavazhatnak a választásokkor?

Figyelt kérdés
szavazás, választás, párt, fidesz, mszp, határontúli magyar
2014. febr. 26. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Mit gondolnánk? Én mondom meg, holnap mi lesz a programod. Ellenvetés nincs. Örülsz neki?
2014. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Vérlázító idiótaság. Ott szavazzon, ahol fizeti az adót és ahol megtapasztalja a szavazatának a következményeit. Minden más csak a csalán verése a másik f szával.
2014. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Anno támogattam, de ahogy most megoldották azt már nem. Levélben történő szavazás lehetőségét minden külföldön tartózkodó állampolgárnak meg kellene adni. Hogyan várhatják el, hogy elmenjenek nagykövetségre?
2014. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

képmutatò seggnyalás. csak egy indok, hogy pàr szavazattal több legyen nekik.

az itteni magyarság sorsát leszrja mindegyik, nem hogy a külhoniakèt..

2014. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Elég undorító dolog,hogy nem itt élnek de azért szavazhatnak,hogy az itthoniakat ki baszogassa
2014. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálunk, ön a 100. aki feltette ugyanezt a kérdést. Nyereménye egy piros hangszóró.


Engem sokkal jobban zavar, hogy a pestiek, meg a nyugdíjasok döntenek folyamatosan. Arról nem is beszélve, hogy 8 osztályos 2 bites közmunkás szavazata ugyanannyit ér, mint egy normális emberé. Ehhez képest a külföldi magyarok szavazójoga semmiség. Amúgy is nagyban befolyásolja az életüket, hogy egy gyurcsányista antinemzeti zsidópártoló hatalom van, vagy nemzeti.

2014. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Annyira édes mindegy, hogy 5 millió birka dönt, vagy 5,5...
2014. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Nem érdekel az a pár százezer agymosott "magyar" szavazata!

De tőlem, -mint itt élő állampolgártól- ne számítson semmiféle rokonszenvre!

2014. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, én nem vettem észre, hogy 100 kérdés lenne ilyen témában, mikor kiírtam, egy hasonlót adott ki..De amúgy is lenne még ezzek kapcsolatban pár kérdésem, azzal csak nem trollkodhatok más kérdéséhez :D

Amúgy meg elég fiatal vagyok, politikában abszolút nem vagyok jártas (tudom ez nem kor kérdése), és megütött a fülemet egy ezzel kapcsolatos beszélgetés ismerőseim között.

A határontúliak, mindig abba az országba adóznak, ahol élnek? Magyarországra nem? (lehet hülye kérdés, tényleg nem tudom)

Azok is szavazhatnak majd, akik mondjuk csak 1-2 évre mentek ki pl.Angliába..

Mégegyszer bocsi az idióta kérdésekért, csak szeretném tisztábban látni a dolgokat :)

2014. febr. 26. 12:26
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Kb. semmilyen hatása nem lesz. A többség túl hülye, hogy egyáltalán utána olvasson a szavazói rendszernek akkor nem tulajdonítanának ennek akkora feneket. Én sokkal jobban félek attól, hogy az előbb említett "hülyéknek" van szavazati joguk, illetve azoktól akik egy csokiért elmennek majd szavazni valamelyik gittegyletre.
2014. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!