Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangoztatják az ellenzék...

Miért hangoztatják az ellenzékiek azt, hogy engedjük be a migránsokat mert úgy sem hozzánk jönnek?

Figyelt kérdés

A nemzetközi egyezmények szerint nem kell őket beengednünk de szintén a nemzetközi egyezmények szerint, akit beengedtünk azt nekünk kell eltartani, ha csak más ország át nem vállalja.


Egyesek miért ennyire ostobák és tájékozatlanok?

Vagy direkt csinálják rövidlátó érdekeik szerint?


2020. febr. 28. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

"Emeri jogok..."


Szerintem te ne emlegess itt jogot.

Aki akar, bármikor jelezheti, hogy mit szeretne.

Ahogy volt is rá példa.

A gond akkor kezdődött, amikor ők úgy gondolták, hogy önkényesen átvonulhatnak az országon.

Ez pedig bűncselekmény, tetszik vagy sem.

Szal majd akkor magyarázz nekem, ha tisztában vagy alap dolgokkal.

A jog nem úgy működik, hogy hasamra ütök.

2020. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Mond 72-es, a "mi magyarjaink" is illegális határátlépőként, hamis okmányokkal mennek? Szerintem a szabad mozgás joga fogalma meredeken más!
2020. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

"szintén a nemzetközi egyezmények szerint, akit beengedtünk azt nekünk kell eltartani, ha csak más ország át nem vállalja."


Ezt a baromságot honnan szeditek? Jelenleg Horvátországon, Szlovénián és Olaszországon keresztül mennek a migránsok és eddig egyiknek sem kellett ott maradnia, ahol belépett az EU területére, ami a balkáni útvonal esetében egyébként mindig Görögország.

2020. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%

#11

De emlegetek neked emberi jogokat, mert törvény írja elő hogy azt az embert is meg illetik az emberi jogok, aki egy pedofil, nekrofil, erőszaktevő, sorozatgyilkos. Hogy ő rózsaszín virágmintás gumicsizmával tiporja sárba más emberek jogait, az a kutyát nem érdekli törvény szempontjából. Én se értek ezzel egyet, de a menekülteket is illetik az emberi jogok. Szóval mondom, mert a törvény az törvény. Hogy kinek mi a véleménye lényegtelen, akkor se maradnának itt és erőszakkal nem is tarthatnád itt őket, ha menni akarnak mert nem rabok.


(Szívem szerít én is kanyarintanék egy barnát ezeknek az egyéneknek az emberi jogaira. Akiket bántanak azoknak is joguk lenne nem összeverődni, nem kórházba kerülni és nem meghalni. Ők agresszív állatok. Oké, hogy nem mindegyik, de én szívem szerint úgy intéztetném a dolgokat, hogy áramot a kerítésbe. Kerítéstől 5 méterre egy árok. 10 nyelven 5 méterenként kitáblázni, (szimbólumokal is), hogy aki átlépi az bizony golyót kap. Aki tényleges menekült azt beengedni. Aki meg terrorista kapcsolatokkal van, nem hiteles személy az oda megy ahova akar. 2012ben is találtak már itt az országban olyanokat aki "politikai menekült" és ISIS tetoválása volt, meg akinek a telefonjában találtak olyan képet ahol a gépfegyverrel meg levágott fejekkel pózolt. Nem kockáztatnék. De önmagában a kerítés semmit nem ér, hiána van ott pár rendőr, csak erről már nem megy a tájékoztatás Orbán birkái körében. Pl 20 migránssal fogócskáznak a határon, majd pár 100 méterrel arrébb 50 kivágja a kerítést és hopp bent is vannak.

De milyen érdekes amúgy, hogy tényleg egész Orbán kormány alatt volt ez a menekült válság soha nem volt belőle semmi pánik. Majd valamiért 2018as választásoknál mikor be lett harangozva, hogy a jobbiknak hatalmas a támogatottsága, meg valószínű kormány váltás lesz, akkor felkapta az összes sajtó a migránsokat, holott már lecsengőbe volt az egész migrációs dolog, mert régóta érkeztek már, és fogadtuk is őket. Meg hirtelen szóba került Soros György is, pedig soha nem is hallottam róla. Csak hogy ő pénzel mindent. Majd kiderült hogy Orbán és a teljes fidesz vezérkar Soros ösztöndíjas. A jobbikot elkezdték lejáratni, hogy Vona homokos, a jobbik migránspárti. Pedig az egyik nyíltan rasszista pártról beszélünk. Utána hogy a jobbikba belső viszájok lettek, érdekes módon multkor azt olvastam, hogy a fidesz zsidózott, élő műsorban próbált magyarázkodni az egyik fideszes képviselő, hogy miért. Azután ment a cigányozás is (főleg Gyöngyöspata). A fidesznek minden mindegy, ahol hasznot látnak, azt a politikát folytatják. Meg közbe a propaganda minden eszközét használja, hogy növelje a támogatottságát, ez a menekült válság is pontosan ugyan ez. Közel 10 évig semmi baj nem volt vele, majd csak a választások előtt, mikor veszélyben lett a pozíció.

Meg úgy kommunistáznak, hogy ők nem engedélyezik folyamatosan az akták nyilvánosságra hozását. Volt ugye most nemrég a fideszes politikus kapcsány egy pedofil botrány, ott is titkosították az aktákat. Szerintem úgy ahogy van ez a fideszes képmutatás felháborító.

2020. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként az egyik legnagyobb illiberális haverunk, Erdogan, most jelentette be, hogy rászabadítja Európára azt a 4 millió szír menekültet, akik Törökországban vannak. Miért? Mert a Putyin haverja Asszaddal karöltve éppen mostanában foglalja el Idlib tartományt, ahol eddig az ő kedvenc iszlamistái uralkodtak. Nem Putyinon áll tehát bosszút, mert ahhoz gyáva - az EU-val mer keménykedni. Na ez a legnagyobb probléma.
2020. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A válaszokból levonható tanulság:


A neoliberálisok pillanatnyi érdekeiknek megfelelően mondanak ezt vagy azt majd pedig szintén a pillanatnyi érdeknek megfelelően annak az ellenkezőjét is.


A teljesen nyilvánvaló hazudozástól sem riadnak vissza!

2020. febr. 28. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!