Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten a 2es metróban a...

Budapesten a 2es metróban a komcsi propagandát a karácsonyi vezetés rendelte el, vagy a Fidesz?

Figyelt kérdés

#német #Budapest #szabad-e #budapestet #feláldozták #birodalomért
2020. febr. 29. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon én is meglepődtem, hogy újra felszabadításként emlegetik a szovjetek bejövetelét Tényleg német megszállás alatt volt Magyarország, viszont miután "felszabadult", jött a szovjet megszállás. Szóval azt állítani, hogy Magyarország szabad lett, elég fura manapság.
2020. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Elkapott az unalom????

Hol olvastad te azt hogy Karácsony "rendelte el a 2-es metróban a komcsi propagandát"???

2020. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A karigeri nevű valaminek az a jó ha ölik a magyar,jó hogy a véreskezű komcsik seggét is fényesre nyalikáza.
2020. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem nullázni kell a válaszom, hanem a hülyeségeteket alátámasztani forrással!

Ha semmit nem mutattok, ami ez alátámasztaná, akkor KAMU az egész kérdés ahogy van!

2020. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
#4 A legjobb forrás az lenne, ha utaznál néha a 2-es metróval. Ha fogalmad sincs miről van szó, senki sem kötelez, hogy hozzászólj.
2020. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#5


Aha akkor magyarul KAMU a kérdés...

Oké értettem.

2020. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

"A legjobb forrás az lenne, ha utaznál néha a 2-es metróval."

Mondjuk ha győri az ember, vagy debreceni, esetleg csíkszeredai, akkor nem véletlenül nem tudja, miről beszélsz.

2020. febr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
#7 Ha nem tudja miről beszélek, akkor nem kötelező hozzászólni. Én sem válaszolok egy Debrecen belvárosáról szóló kérdésre, mert nem vagyok ismerős Debrecenben. Olyan kérdésre kell válaszolni, amihez hozzá tud szólni érdemben.
2020. febr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Minden nap járok a 2-essel, de én se tudom, miről van szó. A 4-esen szoktam látni a kommunizmus emléknapja alkalmából kirakott áldozatlistát.
2020. márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kettes metróban egy olyan plakát van hosszú írással ami a szovjeteket felszabadítóként, a németeket meg megszállóként értelmezi, akik feláldozták saját érdekükben Budapestet. A főcím asszem, hogy Budapest szabad, aminek lehetséges, hogy aktuálpolitikai jelentése is van. Ott van a képen a Gellért hegyi szabadság szobor is, amit a kommunisták állítottak a szovjet bevonulás emlékére.


Pár hete még nem ez, hanem egy népstadionos plakát volt, ami az 50es évek dicsőséges sporteseményeiről és stadionépítéséről szólt. Nem tudom, hogy most a Fidesz nosztalgiáztatja az utazó nyugdíjasokat, vagy Karigeri relativizizálja a történelmet, ahogy Gyurcsányék tették korábban.


Szerintem a náciktól függetlenül 1943 -ban szabadabb volt Budapest, mint 1947 -ben.

2020. márc. 1. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!