Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen értékrendhez képest...

Milyen értékrendhez képest "megalázó" ez a videó?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 3. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ebben nincs semmi megalázó, kivéve ha nem vagy Jakab Pétert fan. A fiatalokat igyekezni kell megnyerni!
2020. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmi megalázó nincs benne. Jakab Péter csak azt kapta, amit megérdemelt!!
2020. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Imádom a magyar közmondásokat, szólásokat, minden helyzetre van belőle. Ide is illik egy: Amilyen az Adjon Isten, olyan lesz a Fogadj Isten!

Jakab azt kapta amit kiprovokált magának. Meg is érdemelte.

2020. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Z Kárpát Dánielnek pedig igaza volt tegnap. Kell a határőrség. Az, hogy ezt a Fidesz nem akarja bevezetni az hatalmas nagy probléma. Rendőr voltam. A határon voltam. Tudom milyen ott a helyzet. A rendőrök és a katonák válláról is levenne egy elég nagy terhet a határőrség, a rendőrök azt csinálhatnák amiért tanultak és a kapitányságokról és örsökről sem hiányozna annyi rendőr. Valamint nem utolsó szempont, hogy munkahelyeket is teremtenének vele.
2020. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 A határ őrizetét most nem egy konkrét határőrség látja el hanem a rendőrség a katonaság segítségével.

Igen, jobb lenne ha lenne egy szervezet rá, ahogyan volt is a 2007-ig. De 2008-ban beolvadt a rendőrségbe. Egy uniós elvárásnak megfelelve hozta meg az akkori kormányzat ezt a döntést.

Z Kárpát Dánielnek akkor lenne igaza ha azóta nem hozták volna létre a rendőrségen belül a határ védelmére megfelelő szervezeti struktúrát és a határaink védelem nélkül lennének.

Ettől még nem rossz maga a határőrség gondolata - szerintem mindaddig nem lett volna szabad megszüntetni amíg nem válunk mi is olyan belső tagállammá, amit olyan országok vesznek körül amik a schengeni övezet tagjai. Akkor, ha már nem lett volna olyan magyar határszakasz ami védeni kell, mert sem schengenen kívüli, sem unión kívüli ország nincsen körülöttünk, mint most - akkor már nem lett volna szükség a fenntartására. Viszont a szervezetet megszüntették, a feladatait már más szervezet végzi el.

Lehet hogy eljön annak is az ideje, hogy újra külön határőrséget hozzanak létre - még az is lehet hogy ez csak hónapok kérdése, a törököktől meginduló migráció függvényében - de most még nincsen rá szükség.

2020. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!