Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rendben van, hogy...

Szerintetek rendben van, hogy az operatív törzs sajtótájékoztatóján így kezelik a kellemetlen újságírói kérdéseket?

Figyelt kérdés
Konkrétan kitépik a kezéből a mikrofont: [link]

2020. márc. 11. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
A pánikkeltés nem segít,a zsindexesek meg csak ahhoz értenek.
2020. márc. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán ezt kérdeztem...

én a módra kérdeztem rá, hogy kitépi a kezéből a mikrofont...

2020. márc. 11. 02:33
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Rendben van,én is így tettem volna.
2020. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez Magyarország. Mégis mit vársz?

Amiről nem beszélünk, az nem is létezik. Sőt, ha együtt behunyjuk a szemünket és nagyon erősen képzeljük, akkor koronavírus sincs.

2020. márc. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
"Állítólag", "azt beszélik", "lehetséges" "van rá esély". És ebből születnek függetlenobjektív oknyomozó cikkek, amik csak arra jók, hogy a pánikot keltsék.
2020. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Idő korlát van mindenhol. Ha nem tartod be így jársz. Azt végül is nem derült ki hogy adtak-e rá választ. A kérdésre válaszolva. Tudom hogy a hölgy valami obánista koronavírus eltitkoló titkos összeesküvést szeretne gyártani. De ki kell ábrándítanom ilyen nincs.
2020. márc. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem tök szarügy? A viktátorunk nélkül meg sem mernek szólalni.
2020. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Az a b'dös vén qrva folyamatosan, megállás nélkül belehazudik az emberek pofájába!

Olyasmiket tagad, amiket tényszerűleg lehet tudni!

2020. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Én nem tudom, az újságírónő milyen szándékkal volt ott. De ha tartasz egy sajtótájékoztatót, ahol meg van engedve, hogy kérdezzenek, akkor nem az a normális, hogy meghallgatod a kérdést, aztán ha hülyeség vagy rosszindulatú kérdés, akkor aszerint reagálsz rá?

Nekem ez a módszer, hogy kitépjük a kezéből a mikrofont és aztán nem is válaszolunk, elég barbárnak és olyan cenzúrázósnak tűnik.


Ráadásul lehet, hogy én mint olvasó kíváncsi lennék a válaszra - akár arra is, ha az újságírónő "hazudott" vagy tévedett, vagy téves információkkal látták el. Akkor ezt el kellene mondani a válaszban, nem?

2020. márc. 11. 11:03
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk szerintem sem volt szerencsés. Eddig nem olvastam indexet, de mivel most ott közlik legelőször az infókat, ezért rááltam és címlapon hozta azt, amire rákérdeztek.


Eddig a pontig azt gondoltam, hogy valószínűleg az iráni - magyar kommunikáció hiánya miatt mond az egyik oldal egy történetet (székdobálós rendőrségi beavatkozást igénylő irániak) és a másik oldal teljesen mást (nem is volt szék a szobában, hogy dobálta volna, illetve csak felemelték a hangjukat), és azt feltételeztem, hogy lehet, hogy tényleg agresszíven és támadólag léptek fel az irániak (nyilván, mivel nem értették, hogy mi a helyzet és fenyegetve érezték magukat) és most szépíteni akarják a helyzetet.


Viszont ez a hozzáállás pont azt erősíti bennem, hogy a kormány nem akar erről beszélni, mert kínosnak találja. Szerintem mindenképpen hiba volt, függetlenül az előzményektől.

2020. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!