Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkait miért nem veszik...

Toroczkait miért nem veszik komolyan a politikában, mikor ő a leginkább férfias a magyar politikai palettán?

Figyelt kérdés

Toroczkai magas, férfias testalkatú, láthatóan edzett és jó megjelenésű. Karizmatikus is és erőteljes. Minden vonása maszkulin.

Ezzel szemben ott van kormányoldalon és fő ellenzéki vonalon 1-1 aszaltszilva testű öreg, akik fiatalkorukban sem rendelkeztek a fent írt tulajdonságokkal. A többi ellenzéki pártról nem is szólva, melyeket hiába vezet férfi, körülbelül annyi tesztoszteron van bennük, mint egy műanyag Ken babában. Nem a legerosebbhez kellene húzni?


2020. márc. 15. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Putyin a legmenőbb
2020. márc. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Mert egy román ügynök.
2020. márc. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Olvasd el a saját kérdésedet és rájössz. Azért mert ilyenek vagytok. Ilyen ő is. Úgy tűntök ki, hogy másokat aláztok. Vallás, nemi hovatartozás, származás, külső... alapján. Nem az izmoktól lesz valaki jó politikus, a politikus nőt sem az arca, hajhossza, mellmérete teszi... Ez nem szépségverseny.
2020. márc. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan, ott van Vadai Ágnes, egy csunya nő, de nála demokratább embert nem láttam még. Egyébként is, én aktív vagyok, nem szeretem a férfias férfiakat, legyen cuki popsija, akkor majd rá szavazok.
2020. márc. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert MAGYAR!
2020. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Attól, hogy férfias, még tolhatja fullba a kretént.
2020. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert ő magyar, a média (legálisan működő része) pedig az ellenségeink kezében van.
2020. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Férfias?


Én nőként ezt nagyon nem így látom... Arra tekintek igazi férfiként, aki kiegyensúlyozott és képes tisztelettel viselkedni MINDEN ember irányába.


Ez a szemember csak egy kis mitugrász patkány, aki valakinek gondolja magát mert kólát önt az utcára meg szítja a gyűlöletet. Ez nem férfi, ez egy nevetséges komplexusos kisfiú, aki zsebnácinak adja ki magát, ezzel próbálja elrejteni a hiányosságait.


25/N

2020. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!