Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti milyen gyakran nyitjátok...

Ti milyen gyakran nyitjátok ki a rádiót, tévét figyelni a járvány miatt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mediaval az a baj ha kinyitod radzudul a terror,ha nem lemaradsz az inforol.

Ha tvt nem.nezed akkor eßkezded a.neten nezegetni de ki tudja ott is az emberek mit toltenek fel.

Lehet jobb ha nem nézzük max heti 1 szer 1 órát.

2020. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Egyik valaki retteg más elbagatelizalja."


Nem a vírust bagatizálom el, hanem azt az őrültséget, ami a vírus körül kialakult. Ebbe az őrültségbe beletartozik a vírussal kapcsolatos összes hír, cikk, adás...stb Attól, hogy magamba szívom azt a sok baromságot, ami ömlik a tv-ből és a rádióból, még nem fogom kevésbé elkapni a vírust.


Szóval pont ellenkezőleg. Talán én vagyok az egyetlen, aki a vírussal foglalkozik, és nem a vírus körüli pánikkal. Én rendesen kezet mosok, vigyázok, hogy ne kapjam el, és teljesen higgadt vagyok, nem pánikolok, nem félek, hanem csak megteszek minden szükséges óvintézkedést, és ennyi.

2020. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Napi egyszer, reggel (mint mindig, akkor is, ha nincs járvány)
2020. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem szoktam. Amúgy milyen járvány?
2020. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
OFF ezt melyik tájegység/korosztály mondja még így, hogy "kinyitni a rádiót"? Gyerekkoromban hallottam falusi öregektől, akiknél még a szekrényben volt a tévé, abból az időkből maradt ott, amikor ritkán volt adás és csak akkor nyitották ki.
2020. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!