Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet válaszolni a...

Hogyan lehet válaszolni a proletárok zsigeri sikergyűlöletére ami azokat éri, akik maszkkal sétálnak az utcán?

Figyelt kérdés

Saját magam és mások védelme miatt, előrelátóan, hetekkel ezelőtt vásároltam magamnak FFP2-es maszkot, ami kiszűri a 0.05 micron feletti méretű részecskéket. Például a koronavírust is.


Ma kimentem utcára, és metrón is rajtam volt. Kinéztek az emberek, több nyuggerből felbüffent a micisapkás proletáröntudat és utánamszólt, hogy "koronavírusos".


Tipikus magyar zsigeri sikergyűlölet, mindenki aki gondolkodik előre, az ellenség. Olvadj be a prolik közé, akkor vagy a miénk.


Hogy lehet ezeket kezelni?



2020. márc. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem az emberekkel van baj


Kicsit gyűlölöd az embereket aza gyanum, és miindenkiben a rosszat keresed.

legyél lazább:)

2020. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Tomi jól látja.

Direkt kerested azokat a szempárokat, amik rád néznek.

Semmi valósi beszólást nem kaptál, de odaképzelted.

Tudni véled, hogy mit gondolnak.

Utálom az ilyet. Ne találd már ki a másik ember gondolatát.

Meg ezek a szavak... ismételgeted őket kényszeresen, ettől intelligensebbnek érzed magad.

Az a szomorú igazság, hogy veled van a baj. Nem azért, mert maszkot viselsz. Az jó. A hozzáállásoddal van a baj, McFly!

2020. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Több napi pont hus kamuoldalt kellene olvastatni. Onnan jönnek ezek a gyökérségek.
2020. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A gyávaságod állítod be sikernek? Hm.
2020. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Fertőzötteknek ajánlott kizárólag, és semmi szükséged nincs rá, ha nem vagy 65 fölötti, vagy nincs krónikus betegséged. Az ilyenek miatt kevesebb jut oda, ahova tényleg kell, pl kórházi személyzet. Nagy burzsoá vagy egyébként, hogy a szar maszkodat előre látóan meg tudtad venni..
2020. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
"Hogy lehet ezeket kezelni?" Ugy, hogy LEGALÁBB GONDOLATBAN bocsánatot kérsz tölük!!!!
2020. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Valószínű, mivel egy hülye kis kölyök lehetsz, akire amúgy sem veszélyes a koronavírus, életkori sajátosságok miatt, azok a "nyuggerek", akik bármikor belehalhatnak, koruk és általános egészségi állapotuk miatt, aggodalommal figyelik, ha egy fiatal megjelenik maszkban.


Nyilván, ők nincs honnan tudják, hogy szimpla feltűnési viszketegség, kretén, kamaszos vagánykodás motivál téged - esetleg azt hihetik, hogy épelméjű vagy, és azért jársz különleges, spéci maszkban, mert fertőző lehetsz. Ennek lehetőségétől ők joggal félnek, mint ahogy valószínűleg rettegnek nap mint nap utcára menni is - nem alaptalanul. Közülük bizony minden ötödiket meg is ölheti a vírus!

2020. márc. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A helyzet az az, hogy én is elkaphatom, mely miatt a környezetemben lévő emberek is elkaphatják, akár idős szüleim is. Kárt okozok bárkinek azzal, hogy én védem magamat? Nem. Innentől kezdve eléggé egyértelmű, hogy ezeket az embereket a zsigeri kádárizmus vezérli.
2020. márc. 17. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Te szimplán csak hülye vagy. Zsigerből.
2020. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt mindenki troll? Amúgy le kell sz*rni. Tapasztalatból beszélek. Londonban élek, olyan munkakörben dolgozom, amit nem lehet otthonról végezni, és igen, amíg metrózom, hordom a maszkot, és igen, belém is kötnek, az arcomba köhögnek, rám ordítanak. Szóval van ilyen, létező dolog, és nem csak Magyarországon. Nyilván némely embernek elájön a kisebbségi komplexusa, és valakin ki le kell vezetni a feszültséget. Ez lehet valaki, aki meleg, transzfesztita, most épp a maszkot hordók, nyáron a rövid ruhát viselő nők, stb.
2020. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!