Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az irániak miért nem tudtak...

Az irániak miért nem tudtak rendesen viselkedni a karanténban? Ezzel a fajtájukat járatták le.

Figyelt kérdés
Értem, hogy nem jók a körülmények a karanténban, de a civilizálatlan viselkedés, az erőszak bármilyen formája nem old meg semmit. Persze tény, hogy kívülről könnyű beszélni, amíg az ember nem került oda, de egyetemi hallgatóként tudniuk kellett volna, hogy ezzel lejáratják a fajtájukat, mivel az emberek sajnos hajlamosak általánosítani. Én, mint az irániakkal szimpatizáló egyetemista, nem szívesen hallom, hogy az emberek között ez eléggé téma lett, ahol az irániakra általánosítanak az eset alapján. Egyszerűen ki kellett volna várniuk amíg véget ér, egyébként is, Magyarországon jobb ellátást kapnak, mint Iránban.

2020. márc. 17. 01:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem azért cirkuszoltak, mert senki nem beszélt angolul, tologatták őket, az eredményre várókat összerakták a pozitívokkal. Nem vagyok iráni, sem egyéb, de szerintem bárki krvára mérges lett volna amiatt, hogyha nem fertőzött, akkor pedig azzá válik ott.
2020. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, 28 kamera lesi, mikor lesz valami jó kis migránsbalhé. Ha csak egy fing kijön, már híradó lesz. Ha nem jön ki, majd tesznek róla, hogy kijöjjön az. Bezzeg ha a fél falut rettegésben tartó Izom Pali pitbullja megesz három nagymamát, vagy berepül 130-cal a tuningautójával az ablakodon, arról nem fogtok tudni. Arról se, ha a harmadik ellenvonatot menesztik szembe a héten, és a vízesárokban gyalogolnak haza nyolcászan.


Amúgy anno a perzsák tanították meg a török-tatár-ugor népeket még számolni is vagy tányérból enni... kitörölhetetlen nyomai vannak ennek az egyes nyelvekben.

2020. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10-esnek van igaza. Hát nálunk is le szem sz@rják a szabályokat. Tegnap egy olyan ürge osztott ki meg röhögött ki a kesztyű és a maszk viselésért, aki Ausztriába jár át dolgozni. Ő a legnagyobb terjesztő lehet.
2020. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Irániak más felfogásúak ott a terror az úr.Nem lehet tőlük mást várni.
2020. márc. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért szerintem európában már nem nagyon lehet jobban lejáratnia magát iránnak vagy bármely másik térségi népcsoportnak, mint amennyire már utáljuk őket..
2020. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!