Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha állítólag annyira sz** az...

Ha állítólag annyira sz** az oktatási rendszer, hogy lehet, hogy az M5-ön a digitális iskolában C# programozási nyelvet sugároznak, amit én egyetemen tanultam infósként?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az M5 folyamatosan fogja közvetíteni az iskolai tanagyagot, hogy a diákok ne maradjanak le és távoktatás valósul meg, de épp bementem anyámhoz és láttam, hogy egy kölyök C# programozási nyelvet magyaráz amit én egyetemen tanultam. Meg orrba szájba nyomják az angol/német kurzusokat miközben azt hallani, hogy a magyarok nem tudnak idegen nyelvet. Ja meg akkor hogy lehet, hogy rengeteg idegennyelvű álláshirdetés van a profession.hu-n? Ha annyira sz** lenne a (nyelv)oktatás, akkor nem lenne ennyi meghirdetett nyelvtudást és informatikai végzettséget igénylő állás. És a konkurencia (ergo elég sok a képzett munkaerő) is elég nagy lehet, mert engem gazdaságinformatikusként se vettek fel a saját szakmámban hirdetett állásokra pedig elvileg az informatikusokért egymást ölik a munkavállalók. Akkor hogy lehet, hogy mégis olyan sz** az oktatási rendszer, ha már az M5-ön is a programozást oktatják.

2020. márc. 17. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azt meg hogy? Nem lehet inkább a választ abban keresni, hogy a finn gyerekek lehet genetikailag okosabbak? "


Édes Istenem...Nem.


Szülők (azon belül az anyáé) iskolázottsága, a család egzisztenciája és a társadalmi kultúra is közrejátszhat ilyenekben...neked pedig egyből a genetika kellett, hogy az eszedbe jusson.

2020. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Ülj le, és gondolkodj rajta, hogy értelmes-e a kérdésed, és hogy milyen logikai hibákat követtél el.
2020. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább láthatod, hogy amit az egyetemen tanultál (és esetleg azt hitted, hogy az az örök tudás) az mennyire semmi néhány év elmultával. HA NEM TANULSZ? LEMARADSZ!!!! (Buta maradsz:-)
2020. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én is a konkurenciád vagyok. C++ már elavult, abban én is profi vagyok. Most ami megy az Java, PHP, Android fejlesztés. Nekem ez is megy és én sem kapok munkát, mert rengeteg ilyen kaliber van mint én, sőt még profibbak. Igazat adok neked nagy a verseny és sok jó, okos fejlesztő van az országban. Egy-egy programozó állásra úgy hallottam, több ezer megfelelő szakember jelentkezik.
2020. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Off

Belegondolok mennyit kerestem másfél éve normális C# oktatóvideókat, hogy ne bukjak meg egyetemen O.o amúgy van linked hozzá? Médiatárban fent van? Esetleg matlab programozás nem volt? Vagy valami hasznos kis matlab programozás varázslat?

2020. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!