Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön tudják, hogy a...

Külföldön tudják, hogy a koronavírus elleni egyik leghatékonyabb védelmet magyar orvos találta fel? (Semmelweis a google-ön)

Figyelt kérdés
Bizonyára láttátok már, hogy a Google főoldala Semmelweis Ignác - az anyák megmentője - előtt tiszteleg, de nagyon félek attól, hogy a külföldi google oldalakon nem jelenik meg ez a mementó. Mindenki promózza Svárceneggertől kezdve a sztárfutballistákkal bezárólag, hogy moss kezet, de sajnos sztem külföldön nagyon kevesen tudják, hogy ezt egy magyar orvosnak köszönhetik. Büszkéknek kell rá lennünk és külföldnek is tudnia kell, hogy egy magyarnak köszönhetik! Ausztriában vagy az USA-ban is ő szerepel a google főoldalán? Nyugtassatok meg, hogy igen, mert ebben az aktuális helyzetben meg kell róla emlékeznünk, hogy ilyen sok mindent köszönhet a világ egy magyarnak! Azt is remélem, hogy egy magyar fogja kifejleszteni a korona elleni vakcinát is és akkor lehet majd a jövőben egy 2. Semmelweis-ünk, akire 100-200 év múlva ugyanúgy meg kell, hogy emlékezzen a világ.

2020. márc. 20. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

goveret. ez nagyon érdekes.


Munkácsy családja bajor katolikusként került Mo-ra. A bajorok üldözték ki a zsidóságot belőlük, hogy 1800 körül MÁR katolikusok lettek?


Hogy mit szeretnék látni? Arra bizonyítékot, hogy előtte NEM katolikusok voltak.


Tudod, láttam én olyan a 60-as években nyomtatott könyvet, amiben felsorolták a néger feltalálókat, tudósokat, stb. Azért, hogy ezzel növeljék a feketék önértékelését.

És képzeld, benne volt a felsorolásban a C vitamin feltalálása is, valami xy néger ürge által.

2020. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!