Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljöhet még az idő amikor...

Eljöhet még az idő amikor Erdély egy része (pl. Etnikai határ) visszatér? Akár háború vagy tárgyalás útján.

Figyelt kérdés
Meggyőződésem, hogy nem szabadna annyiban hagyni, hogy Erdély Romániához tartozik! Várnunk kell lehet 10,20 vagy 50 évet, a lényeg hogy ne veszítsük el a hitünket abban hogy kegaláb Erdély északi része visszatér.
2020. márc. 20. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma már egyedül Székelyföldön van csak magyar többség, az meg 200km a msotani határtól.
2020. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
El fog jönni, de előbb egy rendszer és szemléletváltásra van hozzá szükségünk, ami már ittvan a kapukban.
2020. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző!

SZerinted ez hogyan fog megvalósulni? Elmondanád részletesen?

2020. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az EU se fog örökké megmaradni. Lesz szerintem a közeljövőben olyan kormány is az országban ami valóban, radikálisan nemzeti
2020. márc. 20. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Értem:

- miben különbözik a radikálisan nemzeti kormány az eddigiektől? (konkrét intézkedéseket mondj, kérlek, ne csak elveket)

- mit tudna tenni egy ilyen nemzeti kormány, ami a visszacsatoláshoz vezetne? érdekelnének konkrét a lépések, melyek oda tudnak vezetni

2020. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

20:27: a kérdező egy újabb anyuci pici fia fotelharcos. Az ilyeneket egyszer össze kéne gyűjteni, a kezükbe nyomni egy fakardot, aztán hajrá, támadják meg Romániát, ha annyira szeretnek háborúzni.

Vagy csak simán le kéne őket dobni Idlibben.

2020. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
19%
Remélhetőleg Erdély örökre Román marad.
2020. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20:30:

én kíváncsi vagyok, mégis hogyan gondolja a dolgot.

2020. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Először is ki kell nyilvánítani hogy nem ismerjük el Erdélyt román területnek (mint szerbia koszovót). Fel kell fegyverezni a honvédséget. Sorkatonaságot vissza kell vezetni. Radikálisan kell emelni a költségvetést. Hazafias szellemben kell nevelni az ifjuságot. Az európai bíróságon kell felülvizsgálatot kérni (hátha). DE a legfontosabb hogy várjunk. Várjunk türelmesen egy olyan történelmi pillanatra amikor lehetőség lesz. De akár egy fegyveres konfliktustól sem zárkózok el, de ahhoz kell egy nagyon erős több százezre modern hadsereg.

Továbbá aki azt írta fotelharcos vagyok meg a masik aki szerint én ilyen bolond vagyok azoknak mondom, gondolom külföldön vagytok b*dös csőcselék hogy végezzétek tovább a szakmunkátokat és kössétek fel magatokat!

2020. márc. 20. 23:08
 10/12 anonim ***** válasza:

23:08: a gondolkodásmódod alapján neked még az általános iskolát sem sikerült elvégezned, de azért osztod az észt.

Mondom, ha annyira szeretsz háborúzni, akkor irány Idlib.

2020. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!