Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira kijárási tilalmat...

Akik annyira kijárási tilalmat akarnak, azok miért nem maradnak otthon, és hagyják élni azokat, akik nem rettegnek a vírustól?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem megy ki, nem találkozik fertőzöttel, akkor nem tud elvileg sem megfertőződni. Mi értelme korlátozni mindenkinek a szabadságát pár ember irracionális félelme miatt? A saját családját tőlem korlátozhatja, és rendelhet is házhoz szállítással magának bárhonnan.


Ha valamitől igazán félni szeretnének, akkor féljenek a lentiektől: [link]


2020. márc. 21. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Te nem félsz, de fertőzhetsz másokat. Ha nem is találkozunk. Ráköhögstz valamire, és kész a baj.
2020. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Semmi az egész. Neked fogalmad sincs az életről, a dolgok működéséről, különösen nem a fertőzésről. Tudod, az ember nemcsak önmagától boldog, él jól, hanem azért elsősorban, mert a környezete is igényes. Ahol ma tombol a járvány, pontosan a hozzád hasonlók elképzelése érvényesült. Ha ez a dolog úgy működne, hogy elsősorban az erőszakos dilettánsokra üt vissza, támogatnálak, gyorsabban tisztulna a környezetem.
2020. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Én hiányolom a kijárási tilalmat.

Én már 3 hete nem megyek szinte sehová, de azért én sem akarok hosszabb ideig így élni, mint ahogy feltétlenül szükséges. Ezért várnám el másoktól is, hogy maradjanak a hátsójukon egy ideig. Hogy hamarabb visszatérhessünk egy "normális" élethez.

2020. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Akkor neked ajánlanám ezt a videót a jelenlegi olasz helyzetről, részben a hozzád hasonlóan gondolkodó idióták miatt jutottak el idáig:


https://www.youtube.com/watch?v=_J60fQr0GWo

2020. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, a magadfajták azok, akik fertőznek.


Válsághelyzet van, járványveszély.Ki nem sz_rja le most a szabadságjogokat.

2020. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

Ebben faji megkülönböztetés van az elejétől fogva, ez a legnyilvánvalóbb.

Az EU-s országok által kifosztott és teleszemetelt Afrikát mikor támogatják reális segéllyel az ottani virusokat, fertőzéseket illetően?

Szinte soha, s ha van is valami, az látszati segitség.

2020. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Ostoba Tuk
2020. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Szükség állapot kihirdetése után miért nem tud néhány ember otthon ülni a seggen és pihenni, olvasni, filmet nézni, hangszeren tanulni, stb...? Az interaktív pihenés most nem játszik, fogadd el. Az introvertaltak is kibirjak hogy emberek közé menjenek, most ti is bírjátok ki pár hétig. Idióták...
2020. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal nagyobb a baj mint amit látunk jelenleg belőle az ilyenek miatt mint a kérdező
2020. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hogyan fogsz meg valamit, amit leköhögtem, ha nem jössz ki a lakásból?

Ha a normális emberek nem járhatnak ki, az csak méginkább elnyújtja a járványt. Az összes forgatókönyv szerint a nyájimmunitásig (védőoltás, kellően sok gyógyult) itt marad a vírus. Szóval a rettegőknek azzal csak segítünk, hogy 30-40% hamarabb eléri az immunitást.

2020. márc. 21. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!