Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont délután 3 óra?...

Miért pont délután 3 óra? Előtte nem terjed a vírus?

Figyelt kérdés
A zárva tartásra gondolok!

2020. márc. 22. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Boltban melózok, pont nem értem én se.

Hétköznap 3 előtt sok nyugdíjas jön, meg páran kisgyerekkel. Na pont nekik nem kéne! Szombat-vasárnap tele a bolt, mert aki hétköznap dolgozik, az csak akkor tud vásárolni.


Én úgy oldottam volna meg, hogy délután 13 és 18 között van nyitva. Az is csak 5 óra naponta. Így viszont megoldható, hogy a nagyi otthon marad és a család asáról be neki, nem pedig fordítva.

2020. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

"Én úgy oldottam volna meg, hogy délután 13 és 18 között van nyitva."


Aha! Tehát akkor öt órás nyitvatartás alatt menne annyi ember a boltba, mint kilenc órás nyitvatartás alatt. Így biztosan nem lenne tömeg. Nagy koponya vagy! Látod, ezért dolgozol te boltban, és ezért nem én dolgozom ott.

2020. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Az efféle gúnyolódás, hogy 3 óra előtt meg 100 fő alatt nem fertőz a vírus, rendkívűl szellemes, és még tényleg senki nem sütötte el az elmúlt két hét alatt. Esetleg abba is bele lehetne gondolni, hogy nem csak fertőzésveszély van, hanem sokak egzisztenciája is veszélyben van, többek között a vendéglátó egységek tulajaié és alkalmazottaiké. Ha mindent ész nélkül bezáratunk, azzal lehet, hogy több kárt okozunk, mint hasznot. A meglehetősen csökkentett bevételeket is elvenné egy étteremtől például, miközben járványügyileg valószínűleg semmi kimutatható haszna nem lenne.
2020. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
1.5 hét alatt megbuktak az üzletek és életét vesztették a vállalkozások? Ezt akarod eladni nekem?
2020. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyszerűen az időseket délelőtt lenne szabad csak boltba engedni a fiatalokat csak délután. Hétvégén csak fiatalokat.


Ja és a férfiak menjenek vásárolni, ők nem pitsáznak mint a nők.

2020. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Olaszoknál meg az a kérdés merül fel naponta kétszáznegyvenszer, hogy most melyik beteget hagyjuk inkább meghalni.


Az ilyen hozzáállással, aki megkérdőjelezi az operatív törzs intézkedéseit és további nyitvatartást kíván, az néha gondolkozzon el azon, hogy lehetne itt is Olaszország, ha úgy lenne, ahogy ő szeretné.

2020. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!