Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaárulás határozott...

Miért hazaárulás határozott időben gondolkodni?

Figyelt kérdés

A holnapi szavazással kapcsolatban kérdezem. Miért ördögtől való javaslat az, hogy határozott időre szóljon a különleges jogrend?


És miért az ellenzéket állítják be rossz fiúnak ebben a szituációban, mikor a fidesz bármikor megtehetné ezt a gesztust?



2020. márc. 22. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mivel a migráns dolog nem jött be, hogy "Iráni " volt az első beteg, ki is derült, hogy ez nem volt igaz. (Lásd a srácoti beszamol a karanténról és ezekről: neki az anyukája hamarabb volt beteg). Az emberek nem kezdtek az Irániak ellen hőbörögni..Szóval ez a rész bukta volt nekik."


Az az első regisztrált beteg, akit elsőnek regisztrálnak. Ilyen egyszerű.

A konzervatív oldalon ez egy egy soros hír volt. Gondolom a 444 és 24 fújta fel a dolog és gondolkodás nélkül lehitted, hogy migránsozás folyik. Ja, hogy éppen a másik oldal csinálja ezt...

2020. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Ha holnap csak 30 napra hosszabbítanának és be is vezetnék holnaptól a kijárási tilalmat, akkor 2 hét múlva kezdeni csökkenni a fertőzési görbe, kb. 4000 regisztrált betegnél. A következő 2 hét végére pedig 24-28.000 fertőzöttünk lesz. (Minél később vezeti be, annál nagyobb lesz ez a szám.)"


Ha az idő haladtával csak több fertőzöttünk lesz, az pont egy jó indok az újboli hosszabításra. Szóval nem értem, hogy miért lenne hátrányos a határozott időre való megállapodás. És azt se igazán értem, hogy minek koncentráltál rá így a DK-ra, miután csak 4,5%-uk van a parlamentben...

2020. márc. 22. 23:12
 13/16 anonim ***** válasza:
4%

"Ha az idő haladtával csak több fertőzöttünk lesz, az pont egy jó indok az újboli hosszabításra. Szóval nem értem, hogy miért lenne hátrányos a határozott időre való megállapodás. És azt se igazán értem, hogy minek koncentráltál rá így a DK-ra, miután csak 4,5%-uk van a parlamentben..."


Mert a többi ellenzéki pártban 10 éve nincs egy vezető alkat. Majdnem 10 éve Gyurcsény csóválja, terelgeti az ellenzéket. De a többi ellenzéki pártnak sincs más mondanivalója.

Régen még a Jobbik azt mondta volna, hogy mindenbe beleegyezik a cél érdekében és majd később foglalkoznak a pártpolitikával. De ott is teljesen kicserélődött tagság.

A magas szám ugyanolyan jó indok a most teljesen felesleges pártpolitizálásra és hergelésre.

Éppen azért néztem meg a FB oldalukat, hogy lássam mi számukra most a legfontosabb: Az orbánozás.

Sokkal nagyobb veszélye van annak, hogy az ellenzés a saját pecsenyéjét sütögeti egy vészhelyzeten, mint hogy itt diktatúra legyen.

2020. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Sokkal nagyobb veszélye van annak, hogy az ellenzés a saját pecsenyéjét sütögeti egy vészhelyzeten, mint hogy itt diktatúra legyen."


Csakhogy amíg a fidesz nem tudja megtenni a gesztust, hogy határozott időre tűzi ki a hosszabbítást, addig kettőn áll a vásár.


Tegnap az 5-ös hozzászólásban (15:27) ki is fejtettem ezt két példával. Összefogni, és minden beleszólás és konstruktív javaslat elutasítása mellett bólogatni...ez két különböző dolog, és úgy látom sok fideszes előszeretettel mossa egybe.


Továbbra sem látom indokoltnak a hosszabbítás határozatlan idejűvé tételét, amit eddig felhoztál az arról szól, hogy rossz indulatú az ellenzék, amiért nem megy bele ebbe. Szisztematikusan ki van kerülve az eredeti kérdésemre való válaszolás.

2020. márc. 23. 09:05
 15/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, lemaradt a link, ahonnan hivatkoztam a hozzászólásomra:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2020. márc. 23. 09:35
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha jövő héten úgyis megszavazzák akkor miért nem mondott igent most az ellenzék?

Ez így tényleg csak felesleges időhúzás nem?

2020. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!