Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mikor fognak már...

Az emberek mikor fognak már Gyurcsányon és Orbánon kívül gondolkodni?

Figyelt kérdés
Mindig csak ők.... Volt amikor Orbánt szidtak Gyurcsányt istenitettek volt fordítva is. Jelenleg is a legnepszerubb a Fidesz míg a legnepszerubb ellenzéki párt Gyurcsány pártja... Mikor fognak az emberek már többen gondolkodni? Mintha nem lenne más...

2019. dec. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az EMBEREK eddig se így gondolkodtak, az a baj a pártkatonákat is embernek nézed.
2019. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk én kifejezetten hányok mindkettőjüktől: ritka kártékony két halmaz!
2019. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Legutóbb is leírtam ide, hogy én nem Karácsonyra, hanem Puzsérra szavazok. Erre egyrészt lekamupártoztak, másrészt leírták, hogy egy troll vagyok, aki csak akadályozza a változást. Mindenki, aki nem Gyurcsányra szavaz, az nem akar kormányt váltani.
2019. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Itt? Már sohasem.
2019. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 3 as a főváros melyik kerületébe indult elkurcsány?


Akkor hogy szavazhatnál rá? ne ferdítsd és ne mosd össze a dolgokat.

2019. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy rendes, valós demokráciában ezt a két hulladékot már régen elfelejtették volna!

Gyurcsány sem tett Orbán ellen semmit - és fordítva is igaz!

Amíg itt sz@rakodtok, addig ők rendkívül jól el vannak a saját nagyszerűségükben bízva, és biztonságban, mert "holló a hollónak nem vájja ki a szemét...!

Nem külön-külön, hanem mindkettőjüket el kell takarítani az ország érdekében, mert morális fertő amit és ahogy képviselnek!

2019. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5: Karácsony Gyurcsányhoz tartozik.
2019. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: úgy, mint Toroczkay meg Volner Orbánhoz...
2019. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!