Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt az influenza? Arról...

Hová tűnt az influenza? Arról miért nem beszélnek?

Figyelt kérdés

Decembertől Áprilisig minden télen van influenzajárvány.

Egészen március 5-ig volt róla szó, de amióta ez a koronavírus akármi van, nem téma a sajtóban sem az influenza. Gyanús. Szerintem az idei influenza járványnak most márciusban adtak egy nevet, hogy koronavírus. Ugyanis minden évben Magyarországon nagyon sok ember áteseik az influenzán, több százan halnak meg sajnos. Valamiért azt hiszem, hogy az "influenzát" elnevezték idén koronavírusnak, hozzátették, hogy jobban terjed és egy ilyen ürüggyel leállította a miniszterelnök az országban a fél életet, ugye iskolabezárás, 15 óráig üzletek kivéve élelmiszer patika ,a sok ember meg elhiszi és elkapkodják a kézfertőtlenítőt, szájkendővel járnak többen és nem mennek ki az utcára. Én valahogy ezt gondolom, hogy az influenza van és abban betegek nem csak 130-an, többen is szerintem.


Szerintetek van benne valami, hogy lehet az influenzát nevezték el koronavirusnak?



2020. márc. 22. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

7


"Ettől még lehet hogy influenzás IS, csak azt most nem tesztelik."


És mi van ha a kettö együtt veszélyes és azért nem okoz külön a cov durva tünetet?


De mivel az influenzát a nem is tesztelem lehet hogy csak attól halnak meg a cov meg nem okozna semmit!

2020. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az influenza át lett keresztelte korona vírus lett a neve!
2020. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!