Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől népszerű Gyurcsány még...

Mitől népszerű Gyurcsány még mindig?

Figyelt kérdés

Milyen agymosasi módszert alkalmaz hogy van még aki még mindig rábizna az országot a múltja ellenére is.


Illetve ha jól tudom ő lemondott, mert nem bírta a válságot kezelni a már, akkor ekkora pofára esés után miért gondolja hogy jogosultsaga van még mindig a trónra?


Normális válaszokat kérek, nem provokálni akarok csak tényleg érdekel.



2020. márc. 23. 00:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő a "baloldali" ellenzék egyetlen olyan arca aki magaköré még tud mozgosítani embereket.


Tud beszélni és karizmatikus politikai személy kivéve mikor a kígyók kígyóznak :D

2020. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de elméletileg az arcát már rég elvesztette, de a gyakorlat mégse ezt mutatja. És ezt nem értem igazán. Szerintem a politikus olyan szakma ahol nem lehet második esélye senkinek.
2020. márc. 23. 00:48
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Az értelmileg fogyatékos és korlátozott gondolkodású emberek mindig megtalálják egymást. Feri életében nem volt normális ezt mindenki tudja! Akik annó Istenítették azok most is Istenítik, de szerintem ez egy kicsit mélyebb gyökerű probléma. Sokan a jelenlegi hatalomtól való undor miatt támogatják, mert még mindig ő az ellenzéki oldalakon az egyik egyetlen olyan "alternatív vezér" aki állandó. Az emberek sajnos gyorsan felejtenek, elfelejtették ki is az a Gyurcsány, megőrítette őket a Fidesz utálat, pedig sokan még annó Orbánt tisztelték Istenként rá szavaztak, de miután kiderült hogy emberi és nem Isteni személy, nem tud csodát tenni elkezdtek felejteni!
2020. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem akar diktatúrát kiépíteni.
2020. márc. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Ahogy előttem is írták, valójában nem gyurcsánynak van népszerűsége, hanem nincsen senki más rajta kívül a ballib politikusi kínálatban, aki bármiféle népszerűségre tehetne szert. Így jobb híján ő az akit támogatnak.

Réteg vagy csoport támogatottsága van még egy-egy gyengébb politikusnak, mint Karácsony vagy FeGyőr, de ők is kénytelenek gyurcsány árnyékában tevékenykedni, mert pénze viszont gyurcsánynak van.

Gyurcsány egy nárcisztikus, önelégült, magamutogató alak, aki hobbiból lett politikus, a szereplésvágy miatt. Ezért nem bírt megmaradni az mszp-ben a bukása után, mert ott leírták volna ahogy kell és csak a háttérben tevékenykedett volna. Inkább szétszakította azt a pártot és csinált egyet saját magának, csak ő lehessen az első számú politikus.

Gyurcsánynak soha nem tehetsége volt a politikai pályához, soha nem azzal ért el pozíciót amit letett az asztalra. Hanem pénzzel, befolyással, puccsal és árulással. Mindig is úgy gondolta hogy neki kell lenni az első számúnak, ezen az sem változtat hogy már majdnem csődbe juttatta az országot és hogy a teljes nyilvánosság hallhatta a saját elmondásában, hogy hazudott itt mindenkinek, mindenről. Nem véletlenül van olyan teória is hogy ő maga juttatta ki az őszödi beszédet, mert nem képes megérteni hogy mennyire leminősíti az amiket abban elmondott.

2020. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

"Akik annó Istenítették azok most is Istenítik"


Ez hülyeség, Fletó a 14-24 évesek között népszerű elsősorban akik még a homokozóban játszottak amikor kormányzott, jártál te mostanában egyetemen? A Momentum mellett olyan Gyurcsány kultusz van hogy nem igaz.

2020. márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki DK-st én ismerek, az mind az idősebb korosztály tagja és erősen kádáristák.
2020. márc. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mindentudó99 ***** válasza:
43%
Sok olyan rajongója van aki még gyerek volt mikor miniszterelnök volt. Nem ismerik igazán. Nem látták tapasztalták alkalmatlanságát. Most valamiféle messiásnak haza megmentőjének állítja be magát. Tud laza lenni főleg ha beszittyózik ezert a fiatalok számára szimpatikus lehet
2020. márc. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az emberek kezdenek rájönni, hogy nem is volt olyan rossz vezető az a Feri és elnézve amit Orbán művelt az országgal az elmúlt 10 év alatt, ahhoz képest a Gyurcsány korszak maga volt a mennyország.
2020. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
2010 előtt jobban kormányoztak és demokrácia volt. Gyurcsány ennek a jobb korszaknak egy arca, ennyi a szerencséje, hogy az Orbán banda jobban el tudta kúrni mint azt valaha képzeltük.
2020. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!