Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem redelik el az idős...

Miért nem redelik el az idős lakosság körében, a teljes kijárási tilalmat?

Figyelt kérdés
Szerbiában a nyugdíjat a póstás hozza ki. Sőt akinek nincsennek unokái sem rokonai azoknak az önkéntes fiatalok juttatnak ételt a küszöbükre!

2020. márc. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Mert O1G lexarja hogy megdöglenek -e?


A fontos hogy őrizze a népszerűségét.

2020. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
"önkéntes fiatalok juttatnak ételt a küszöbükre!" MEGSZERVEZED?????
2020. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kormány dolga lenne. Vagy minden településen az önkormányzaté.
2020. márc. 22. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Mert nem oldana meg semmit.

- megkapnák a fiatalabb családtagoktól (vagy amíg intézik az ellátását vagy mivel sokan egy háztartásban laknak a fiatalabbakkal)

- megkapnák, amikor "kiengedik" őket újra az utcára.


Egyébként azt szeretném látni, hogy az összes nagyszájú középkorú és fiatal is otthon marad, akkor lehetne az idősekre mutogatni! Senkinek sem ártana, hogyha egy kicsit magába nézne végre! Persze, értem én, ha mindenki úgy érzi, hogy neki abszolút halaszthatatlan dolga van, csak így sosem fogunk egyről a kettőre jutni.

2020. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért fáj neked, ha valaki kimegy az utcára? Elég nyilvánvalóan kifejtette a Szlávik főorvos is, hogy a vírus emberről emberre terjed. Ha nincs szoros kontaktus, akkor nem fogsz megfertőződni.
2020. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szuper otlet!!

az allami euthanasia program megoldva azokkal az idosekkel akiknek mar nincsen elo hozzatartozojuk-(nekem sincs senkim elo!!)-akiket a kutya se keres fel,lat el elelmiszerrel!! engem se!! ja es tolokocsiban ulok!! akkor mi szegenyebbek egyedul allok dogoljunk akar ehen is!!

aki ezt az idosek reszere tenyleges kijarasi tilalmat firtatja uzenem!!

te is leszel oreg!!

2020. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!