Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem javul már ez az...

Miért nem javul már ez az egész helyzet?

Figyelt kérdés
Azt gondolná az ember h eltellik ennyi meg annyi idő és jobb lesz a helyzet, aztán most kénytelen a kormány meghozni a döntést hogy korlátozás tehát ez is jelzi h nem lett jobb...

2020. márc. 27. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Madeincinába négy hónapja megy. Pedig ott tíz nap alatt építenek kórházat tudod.
2020. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

Miért - kérdezed.

Aztán pár perc múlva jön a válasz egy másik kérdésben:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Ezért.

Mert vannak, akik még ma is kinn ültek és buliztak nagy közösségben.

2020. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden változhat, mert nem rózsás a helyzet, ha figyeled az adatokat...
2020. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

#14 pontosan, ha az összes embert letesztelik, aki fertőzött észak koreai stílusban kezelni, és meg is van állítva a járvány, sőt sokkal kevesebb halott lenne, mint így.

Csak hát érdekesen állna a társadalom ehhez, és valószínűleg egy demokráciában meglincselnék azt is aki ezt komolyan felhozná, még ha nagy számokban igazolná is.

2020. márc. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A teszt egy pillanatnyi állapot. Azt mutatja, hogy adott időpillanatban nem vagy fertőzött. Hogy utána 2 perc múlva nem kapod el, vagy átmentél-e rajta, azt nem fogja megmutatni.
2020. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
#10 miért akarsz te a Margitszigetre menni? Mit keresel ott? Ha baj, hogy ott tömörülés van, és oda akarsz menni, te vagy magad a baj okozója.
2020. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Jópofák azok a posztok, hogy "itt vagyok vásárolni, minek vannak ennyien itt vásárolni".

Igen, ha te vagy a tömegben, akkor hiába kritizálod a tömeget, magadról beszélsz.

2020. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már az is egy jó jel a helyzetet tekintve, hogy nem romlik tovább.
2020. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

# 16!


Ha át kell mennem a hídon, akkor az úttestről is látom, hogy a járdán mennyien gyalogolnak és azt is látom, hogy családok bringáznak, fiatalok egymás mellett...


Egy szóval nem írtam, hogy oda akartam volna menni vagy oda mentem.

2020. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Ő is csak feltételesen írta, "HA" szóval jelezve, hogy ha oda akarsz menni, akkor te vagy a tömeg.


Szeretem, amikor az emberek kikérik maguknak, hogy nem tudják értelmezni a mondanivalójukat, miközben ők sem képesek értelmezni a másikét.

2020. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!