Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudod képzelni az egész...

El tudod képzelni az egész nyarat a négyfal közt? Meddig tartható ez az állapot?

Figyelt kérdés

Nyár a végtelen strandolás, kirándulások, véget nem érő piknikek, fesztiválokat jelenti számunkra. Most ezt mind bebuktuk egy olyan járvány miatt, ami 60 évnél fiatalabbak meg sem érzik.


Vajon meddig lehet ezt a "maradjunk otthon"-t tartani az emberekben? Lehet hogy egyszercsak a fiatalok elözönlik a tereket, utcákat ?


2020. márc. 28. 20:22
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
41%

Nem képzelem el, mert eddig se a négy fal között ültem.

Holnap pl. családommal négyesben (=egy háztartás!) kirándulni megyünk a hegyekbe. Autóval megyünk, mással nem érintkezünk, ott meg pláne nem mások nyakára akaszkodunk, hanem a magunk útját járjuk.

De te maradj csak holnap is bent a négy fal között, ebben a csodálatos időben! :DDDDDDDD

2020. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%

A magam részéről ki tudnám bírni. Tavaly is gyakorlatilag egy hetet voltam nyaralni haverokkal, azon kívül néhány kocsmázáson kívül csak dolgoztam, meg otthon voltam, gépeztem szabadidőmben. Most annyi hogy nem lenne még ennyi se, cserébe viszont nem is költekeznék annyit pl.

Még régebben volt egy időszak, amikor munkanélküli voltam, akkor sem mozdultam ki túl sokat a lakásból, anno BKK bérletet se vettem, hanem csak napijegyeket akkor, amikor kimozdultam.

2020. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
73%
Minden nyáron részt veszek minimum 3 fesztiválon és idén 2 nyaralást mondtam vissza, nyilván nem lesznek spontán belföldi kiruccanások sem, pl. pénteken eldöntjük, hogy irány a Balaton hétvégére. Ennek ellenére, igen, el tudom képzelni és meg is barátkoztam a gondolattal. Inkább legyen unalmasabb nyaram, minthogy a most amúgy kiváló egészségnek örvendő 92 éves dédimamám ne lássa majd az ükunokáját, akit őszre várunk testvérem részéről. Így is meg lehet oldani a nyarat, el lehet járni sétálni, kirándulni, lehet napozni a kertben és csomó dolgot meg lehet csinálni, amire eddig nem volt idő...
2020. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 árokpart ***** válasza:
82%
Le lettem pontozva 0-ra semmi baj. Mit gondoltok a kormány miért most tette meg ezt a korlátozást 300 fertőzöttnél (tegnap annyi volt ekkor jelentette be)? Segítek . Azért, hogy inkább most maradjunk otthon mint, hogy később kelljen a tömeges nagy számú megfertőződés miatt. Magyarán próbáljuk lelassítani, megállítani Magyarországon annyira a vírust, hogy a határok bezárása mellett tudjunk a közeljövőben normális életet élni. Politikától mentesen mielőtt bárki azt hinné, hogy Fideszes lennék, viszont az akciócsoportok szerintem azért nálunk egyszerű embereknél több mindent látnak és előre számolnak és terveznek.
2020. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 árokpart ***** válasza:
78%
Szóval lesz normális nyarunk hacsak egy előre nem várt forgatókönyv nem történik újra a magyarországi járványhelyzettel kapcsolatban. A jelenlegi állás szerint egyáltalán nem lefutott meccs a nyár.
2020. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Menjetek csak, majmok.

2020. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
68%

15.

Szerinted mit ér a korlátozás, csak 4-en a család, csak autóval a hegyekbe, ja csak ők vannak így vele, más nem, aztán ott mászkál a sok birka.

2020. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
14%

A birka te vagy 17-es!


Először is a pénteken elrendelt kijárási korlátozást nem szegjük meg vele. Olvasd el a kormányrendeletet, mielőtt okoskodsz itt nekem.


Másodszor az erdőben, még a legnagyobb nyüzsgés idején sem olyan a helyzet, mint egy belvárosi sétálóutcán. Igaz, aki eddig se járt kirándulni, az ezt úgyse bírja elképzelni.


Harmadszor: remélhetőleg a hozzád hasonló balfékek otthon kushadnak, így eleve kevesebben leszünk, mintha normál (nem vírusos) helyzet lenne.

Maradj is csak otthon, ne rontsd a levegőt jelenléteddel!

2020. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
32%
Te szerencsétlen, kertesházban lakom, kültéri jakuzzival a kertemben. Van még egy balatoni nyaralóm, úgyhogy mellé trafáltál. Igen a kijárási korlátozás pont arra buzdít mindenkit, hogy induljon el és kiránduljon.
2020. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
37%

Olaszoknál a halottak fele 60 évnél fiatalabb.

Ha van bármilyen allergiád már veszélyeztett vagy. És az nem kor függő. Ha cukros vagy. Az kor függő.

A bulinak vége, nem lesznek fesztiválok, vagy legalábbis nem így.

Ha túléli a gazdaság.

2020. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!