Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudod képzelni az egész...

El tudod képzelni az egész nyarat a négyfal közt? Meddig tartható ez az állapot?

Figyelt kérdés

Nyár a végtelen strandolás, kirándulások, véget nem érő piknikek, fesztiválokat jelenti számunkra. Most ezt mind bebuktuk egy olyan járvány miatt, ami 60 évnél fiatalabbak meg sem érzik.


Vajon meddig lehet ezt a "maradjunk otthon"-t tartani az emberekben? Lehet hogy egyszercsak a fiatalok elözönlik a tereket, utcákat ?


2020. márc. 28. 20:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Senki nincs bekényszeritve a lakásába!!!

2020. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
10 évnyi Gyúcsányozás és 5 évnyi migráncsozás alapján valószínűleg még évekig járáványügyi vészhelyzeti státuszban leszünk.
2020. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a nyár eddig sem erről szólt. A melóbanaza főszezon, heti hét nap 12 órázunk másfél hónapig. Szóval nem lesz nagy változas hogy csak hazaesek aludni aztán minden kezdődik elölről.
2020. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
67%

Ez a járvány nem csak a 60 év felettieket támadja meg.

Nem az lesz a legnagyobb baj, hogy te nem tudsz bulizni.

2020. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
45%
Eddig is ott töltöttem. :)
2020. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
41%
Én bármennyi ideig kibírom a négy fal között, mivel nem az elmémben élek.
2020. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 árokpart ***** válasza:
48%
Addigra legalábbis nálunk ha nem lesz ennél rosszabb a helyzet egészen biztosan fel fogják oldani a kijárási korlátozást és a veszélyhelyzetet legkésőbb június közepére, de szerintem inkább előbb. Már csak azért is, mert az idén a gazdaság nagy része belföldi fogyasztásra és termelésre tud összpontosítani, másrészt szinte az EU-ban mi állunk a legjobban a védekezésben. Csak egy példa. Olaszországból egészen biztos, hogy még egy csavart sem fogunk engedni szerintem behozni. Külföldre exportálni is nyárra legfeljebb a visegrádi országokba tudunk majd, mert ott nem annyira vészes a járványhelyzet.
2020. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogok örülni így 20 évesen, de ez a gusztustalan, az időseket burkoltan fikázó hozzáállásod hányinger.

Hisztikézhetsz nyugodtan, de csak mondom, hogy ott van pl az a budapesti brit diplomata, aki 37 évesen halt meg...Vegyél vissza.

2020. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
55%

A brit diplomatáról kiderült, hogy sajnos több krónikus alapbetegsége volt, több helyen megírták. :(

[link]

Én ugyan nem vagyok bulizós, fesztiválozó típus, de a gondolata is megrémít, hogy nyár végéig bezárva kellene maradni.:(

Ami viszont pozitív, egy újabb idős (95 éves) nő gyógyult meg Svájcban, 1 hét gyógyszeres kezelés után. Valahogy a motiváló és jó érzéseket keltő híreket nem tolják úgy a szánkba mindenütt, mint a pánikoltató cikkeket.

2020. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
68%

“Lehet hogy egyszercsak a fiatalok elözönlik a tereket, utcákat ?“

Majd jól leveri őket a rendőr.

2020. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!