Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha tudjuk, hogy a média...

Ha tudjuk, hogy a média mindig hazudik, akkor ezt a járvány dolgot miért hisszük el nekik?

Figyelt kérdés

[link]

Egyáltalán találkozott már valaki koronavírusos emberrel? (Az nem ér, hogy hallottam valakiről, aki már látott olyat, aki találkozott, vagy láttam róla valami kamu pánikkeltő videót.) Sokan hittek istenben is, pedig az sem biztos, hogy létezik, vagy a lapos földet is sokan elhiszik. Most meg itt ez a koronavírus.


2020. márc. 29. 13:27
1 2 3
 11/22 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Van járvány de fel van fújjva a dolog olvass utána van aki észre se veszi de szerintem sokan túl vagyunk rajta 1 hónappal ezelőtt simán haza küldtek hogy menjen haza influenzás feküdje ki...
2020. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Első héten 9 beteg volt, második héten 32, harmadik héten 131, most pedig 4 hét elteltével 408 van. Minden héten háromszorozódik a fertőzöttek száma. Ha nem szigorítunk, akkor még 10 hét van hátra ahhoz, hogy legyen 5 millió beteg, ebből 500 ezer halott.


Tény, hogy nem kell pánikolni, hülyeség 1 évre betárazni, 2 hónap múlva úgyis meghalsz.

2020. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
#12 Ezért a kommentért mennyit fizettek neked?
2020. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
#13 az összeset. De minden kommentem után kétszerannyit kapok.
2020. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam a gravitációt!
2020. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szeretnek rettegni.
2020. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A virusban nem hazudik!


Másban igen! Pl : csak az idosekre veszelyes,nem kell tesztelni,nem megizhato a teszt,nem kell szajmaszk,nincs gyógyszer csak.majd vakcina lesz,nem tehetünk semmit,nem igaz! Betegek elhunytak száma!Fertotmeniteni kell az utcakat! Minden ország teszi kiveve M.o!

Maradj otthon= lock down nem ez a lenyeg hanem h tarts távolságot! A kinaiak is ugy jöttek ki belőle h cselekedtek ,nem a sült galambot vartak szajukba! Otthonrol dolgoztak,volt aki meg gyarakbol!


Elhallgatja a media h kozossegek mennyit sehitenek egynasnak! Gyógyszerekben! Orvos webkonferenciakat nem mutatja ami megy kinai orvos szakertok meg a mas orszag orvosai közt a gyogyzserekrol! Amerikai kutatasokat elhallgatja!


Normal medianak azt kene sugarozni h melyik orszagban hogyan oldjak meg milyen megoldasok vannak!


Hagyjatok a francna a mediat! Agymosás! Youtube is meg van manipulalva!

2020. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

vegyél fel maszkot-ne vegyél fel maszkot, húzzál kesztyűt-ne húzzál kesztyűt, teszteljenek-nem kell teszt, szedjél vitaminokat-ne szedjél vitaminokat most már fölösleges, szappannal mossál kezet-kézfertőtlenítővel mossál kezet, maradj otthon-menj dolgozni, spejzoljál be-ne vásárolj fel, van elég élelmiszer-hiány van, gyártsál házilag maszkot-ne csinálj házi maszkot szart sem ér, van gyógyszer ami hatásos lehet-nincs semmi mindmeghalunk, természetes vírus-mesterségesen uszították ránk mert Kína meg az Usa....ja és Putyin, "csak" az idősek halnak meg-a fiatalokat is viszi, egy két órán át marad meg felületeken-napokig megmarad a felületeken, van fertőtlenítő-nincs fertőtlenítő, vezessék be a kijárási tilalmat-ne legyen kijárási tilalom, viccelődjünk-hogy tudsz ilyenkor humorizálni, lehet kapni-nem lehet kapni, senki sincs az utcákon-hatalmas a tömeg, tele a város unatkozó nyugdíjasokkal-mindenkinek a szülei otthon vannak önkéntes karanténban, fake news-nem álhír, megvan az antivírus csak titkolják-semmit nem tudnak a tudósok, hülyék az orvosok is-csak az orvosokban és a nővérekben bízhatunk, van védőfelszerelés-nincs elég védőfelszerelés, államcsínyre készül a kormány-az ellenzék a hibás, van elég lélegeztetőgép-nincs elég lélegeztetőgép, ki lehet menni sétálni-ki ne tedd a lábad a lakásból, ruhán is megtapad-csak cseppfertőzés útján terjed, lesz kamat a kitolt hiteleken-változatlan marad az alap tőketartozás, brutális járvány-ó ez gyengébb mint az influenza, nagyon félek-szarok bele, jó ez az amaz-semmi nem jó, működik a digitális oktatás-nem tud otthonról tanulni a gyerek....


Információszennyezés van, a csőcseléknek esélye sincs megismerni a valóságot.

2020. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Lazy Lover ***** válasza:
18 én már le tojom nem fogok ebbe be dilizni élem tovább az életem ha meg kell halni meg kell halni ennyi
2020. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Dehogy kell meghallni! Észnél kell lenni!


Össze kéne gyüjteni a jó szándékú kutato professzorokat egy köz laborban meg köz altal finanszorozott gyógyszergyartast csinalni.Közpenzbol,meg köz mediat!


Aztan hagyjuk ezeket a fenébe?


Az a baj ezek magankezben vannak!

2020. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!