Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen segítséget várnátok az...

Milyen segítséget várnátok az EU-tól?

Figyelt kérdés

Elsősorban az EU-szkeptikusokat kérdem...


Más országok le nem hívott pénzéből részesülünk, a nekünk szánt pénezeket gyorsabban megkaptuk/megkapjuk, szabadabban használhatjuk. Mit kellene még tennünk (mert ugye az EU-ban mi is benne vagyunk), amitől jobban menne a járványkezelés?


Illetve, mennyivel nagylelkűbb a nekünk milliárdokért "eltérő minőségű" orvosi eszközöket eladó Kína?


Miért nem lehet minden segítséget elismerni, értékelni?


2020. márc. 29. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet ezt az Eus pénzt a munkanélküliek ellátására, cégek megmentésére fordítani?


Nem.


Nesze semmi fogd meg segítség ez.

2020. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pénz, kaja, ingyen prostik. Most hirtelen ezek jutottak az eszembe.
2020. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illene elfogniuk és bebörtönözniük orbánt. Én nagyon rühellem az Eut de azután még én is azt mondanám érdemes volt belépnünk.
2020. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt vártam volna, hogy még mielőtt megjelent az EU-n belül a vírus, lezárják a külső határokat. Nem tették, ebből is látszik, hogy valójában nem az egészségünk megóvása a cél.
2020. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak megjegyzés, és nem vagyok euroszkeptikus sem, de látni kell, hogy az EU elég komoly válságban van, en bloc. És ez egyáltalán nem a koronavírus járvánnyal kezdődött.


Ha egyszer ezen a válságon is túllendülünk, egy sor dolgot alapjaiban újra kell gondolni az EU-val kapcsolatban.

2020. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Imádkozzanak érettünk bűnösökért!
2020. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ejj,hát elfelejtetted?


Magyarország jobban teljesít,dübörög a gazdaság.


-Korlátlan forrás áll a koronavírus megfékezésére.

-Az elmúlt 100 évben sem volt ekkora gazdasági fejlődés és bőség mint a mostani kormány irányítása alatt.

-Nem kell nekünk semmilyen pénz és segítség senkitől.

-Több mint elég gazdasági tartaléka van az országnak.

A bankoknak is csak a tavalyi évben 500 milliárdos extrabevétele volt,kibírják az intézkedések hatásait.

...etc,etc,etc...

Semmilyen segítség nem kell az EU-tól!

NEM KELL!

VAN minden!


by.O.V.

2020. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az eu bekaphatja.
2020. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy mentsen meg minket Orbántól.
2020. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az EU nem egy ország, nem zárhatja le a határokat. Az országok le zárhatják, le is zárták (későn).

Hol áll, hogy az EUs pénzekből nem lehet pl a munkanélküliséggel járó problémákat orvosolni?

Az EU válságban van szerintem is, de ez már egy más kérdés :)

2020. márc. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!