Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan várnátok segítséget?...

Honnan várnátok segítséget? Kitől? Várnátok egyáltalán? Már gondolkoztattok ezen?

Figyelt kérdés
ma volt a híradóban a két szíves kisfiú akiknek új szív kéne ezek mindig kikészítenek.végig futott az agyamon mivel két lányom van és mi lenne ha ilyen gondunk lenne.honnan lenne rá anyagi vonzatunk.ki segítene nekünk?biztos vennénk fel költsönt csak az oly kevés lenne .a segítséggel meg úgy vagyok amikor rám kellett számítani bármivel segítettem amikor nekem kellett akkor valahogy senki nem volt ott.tisztelet a kivételnek.más is volt így?félre ne értsetek nincs szükségem segítségre ez csak egy kérdés. ki,hogy oldaná meg arra vagyok kíváncsi.
2010. márc. 29. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sírtam, pont akkora a lányom, mint az a nagyon pici lány. Anyám és a tesóm fölforgatna mindent, hogy segítsen. Pár barát, ennyi.

Nagyon szorítok a babáknak, hogy azok az emberek, akik elvesztik az életüket, tudjanak nekik segíteni.

2010. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!