Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pofám leszakad🙃😒. Eddig...

A pofám leszakad🙃😒. Eddig nem az ellenzék sipítozott, hogy miért nem ad információt a kormány? UI: amúgy úgy tudom a hozzátartozók beleegyezésével történik.

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 31. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem szabad listázni a koronavírusosakat. Németek, olaszok, usa, angolok miért teszik ezt?
2020. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Van rajtad sapka az a baj, nincs rajtad sapka az a baj.

29, Férfi, Nincs krónikus betegségem

2020. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

10.

Vagy elég lett volna a májkárosodás, nem kellett volna az alkoholt mellé írni.

2020. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
2020. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Értelek, kérdező. Tehát az ellenzék kéri, hogy tegyenek közzé adatokat a fertőzöttekről és az elhunytakról, a kormány megteszi ezt, de jogszabálysértő módon, akkor az ellenzék mekkora szemét, igaz!? Teljesen világos.
2020. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Amit az ellenzék -érdekes, ilyenkor ha utálni kell őket a fideszes szerint is egy brancs az ellenzék, de amikor összeadjuk az ellenzéki pártok támogatottságát, (és veri a Fideszt) akkor sivalkodtok, hogy "deházatokatanemiszsbadösszeadni"- akart az annyi, hogy hozzák nyilvánosságra területi adatok, hol melyik megyében/városban mennyi fertőzött van. Vagyis főleg ezt szorgalmazták. itt tényleg az a probléma, hogy szerencsére kevés halott van, így pl. pont a nagykövethelyettes alkoholizmusának a nyilvánosságra hozása nem szerencsés...mondjuk ezt majd szíjjártónak kell kimagyarázni, ha balhé lesz, de tudom a fideszeseket ki fogja elégíteni bármit is mond Petya és csapata. Kérdés, a briteket is?
2020. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én, mint nemzeti érzelmű antikommunista, az alábbi cikket tudom ajánlani:

[link]

2020. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%

Amikor meg úgy adja ki a kormány az információt, hogy kitakarja az azonosításra alkalmas adatokat, akkor az a baj, hogy használhatatlan a kiadott információ.

Vágnám hátba szívlapáttal ezeket a jogászokat hogy érezzék a törődést.

2020. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!