Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók mit fognak...

A fidesz szavazók mit fognak mondani az unokának, mikor az történelem óra után megkérdezi, hogy a nagypapa kire szavazott mikor a fidesz tönkretette, szétlopta az országot és lerombolta a demokráciát?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
10, ez egy egyéni sorstragédia, miért a kormányra fogod? Házasodj meg és tudsz te is venni lakást, gondolom nem egyedül csinálod azt a babaprojektet.
2020. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

#10 téged nagyon megviselt az élet, az fix

Miféle 5 millióról beszélsz? És miféle vidéki intézkedésekről?


Két diplomával, ha csökken a béred, akkor valamit rosszul csinálsz, de nagyon

2020. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Köszönöm a támadásokat. Fideszesektől mást nem is vártam.


# 10, ez egy egyéni sorstragédia,

Fideszt MINDENKITŐL eletette az 5 millió forintig járó adókedvezményt, amit lakóházakra felvett hiteltörlesztésre és vásárlásra lehetett igénybe venni.

Ez az én cégemnél havi 70 ezer forintot jelentett, amit most a nettómból kell pótoljak. Ahol ketten dolgoznak egy háztartásban, ott ez 10 millió forintot jelent.

Ez a cafetéria része volt és mindenkit érint. Azokat is, akiknek nincs nagy család a hátuk mögött. Ez nem egyéni soros. Ez minden dolgozó polgárra vonatkozik. Ez nem az "én rosszul csinálok valamit" kategória, hanem ezt Magyarország Kormánya vonta ki abban az intézkedési csomagban, amiben kivonta az LTP-t és más támogatásokat is azért, hogy az újfajta HITEL alapú támogatásokat megteremtse KIZÁRÓLAG a MÁR családosoknak. Ezzel ellehetetlenítve azoknak az életét, akik MÉG nem családosak, de szerettek volna azok lenni.


Vidéki intézkedések alatt a munkahelyek támogatásának korlátozását értem. Veszprém, ami annyira fideszes, hogy az ellenzékiek ingatlanjait meg is károsítják a választási kampányidőszak alatt, több magyar vállalkozás is indult. Ezektől az állam nemhogy támogatást nem kapott a fideszes időszakban, de konkrétan gátolták a működésüket és bizony külföldre kényszerültek és külföldi támogatással tudtak csak magyaroknak kereseti lehetőséget teremteni.



# Házasodj meg és tudsz te is venni lakást, gondolom nem egyedül csinálod azt a babaprojektet.


Tudod, előbb szeretnék egzisztenciát, mint nagyjából a 400 munkatársam, akivel egy cipővel járunk. És utána belevágni valamibe, amit eddig nem tehettünk meg, mert nem volt meg az anyagi biztonság.


Megházasodok. OKé, miért lesz ez nekem jó? A havi, kevesebb, mint 5000 forintért, amit ezért ad a kormány?

OKé, cserébe a hitel, amit a házasoknak adnak jóval drágább, mint amit egyedül lehet felvenni! Hoppá! Ugye? Ebbe nem gondoltál bele? Mert te gazdag vagy és nem kell ezzel foglalkoznod. De nekem számít az a havi 12-40 ezer forint, ami emiatt többlet költséget jelent.


OK, veszek egy házat, miért lesz ez jó nekem? A CSOK miatt nem 2 millióval mentek fel az árak, hanem sokkal többel. Szeretnék 2 gyereket, mert 2 kezem van. De CSOK miatt a támogatással együtt többe kerül az ingatlan, mint, amennyit tudok fizetni.


Ráadásul az ingatlan ára drágább lett, így az alaptőke is nagyobb, és mivel a CSOK hitel, így nem igazán


# vegyek házat

Miért nem jó az albérlet? Miért kell többet fizetnem egy albérletre, mint egy hiteltörlesztésre? Miért van az, hogy a vagyonosokat tehermentesítik és a szegényeket terhelik a lakhatással?

2020. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Tessék szépen elmondani, mitől lesz nekem jobb, ha házasságot kötök és vállalok 1-vagy-2 gyereket? (Mert ugye az 1, vagy 2 gyerek még nem család a fidesz szemében.)
2020. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok gazdag, éppen ezért lehetett saját házunk és kezdhettünk bele a gyerek témába, mert a kormány létrehozta ezek a lehetőségeket. Igen, megnyomta az árakat, de kis odafigyeléssel és némi kompomisszummal még midnig megéri.
2020. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Hogy jön ki a matek nálad?
2020. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#7 Ja igen a családod miatt csinálod persze, aztán majd ha elege lesz ebből az EU-nak és kipenderíti az országot akkor mondd ugyanezt
2020. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!