Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a magyar emberek...

Szerintetek a magyar emberek hány százaléka van a jelenlegi miniszterelnök Orbán Viktor oldalán?

Figyelt kérdés

Én nem. Első szavazáskor fideszre szavaztam azóta, ha van szavazás, sosem arra.


Gondolom sok olyan ember van aki fidesszerető volt és már nem az.


Szerintetek %-ban kb. hány százalékuk az embereknek fidesz szerető?



2020. ápr. 1. 22:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Emberek maradtak munka nélkűl.

Van aki a munkahelyét veszítette vagy hagyta el, mert nincs iskola és otthon kell a gyerekkel lenni.

Sok helyen sokakat kirúgtak.

Március 17 - étn egy étterem megrövidítette a nyitvatartást, kirúgott pár embert, március 28-tól pedig meg is szűnt az étterem, az összestöbbit kirúgta, mindenkit.

Sorolhatnám.

2020. ápr. 1. 23:25
 12/22 A kérdező kommentje:
És mondom ezt úgy, hogy én is beteg voltam a mult hét előtt, fájt a torkom, még egy este lehet hőemelkedésem is volt, az orvos irt antibiotikumot szedtem, meggyógyultam. És még mindig nem hiszek a koronában. Vagyis hiszek csak olyan politikai szaga van.
2020. ápr. 1. 23:29
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Egy iskolás gyerek otthon lehet hagyni.

Valahogy túléltem a téli, tavaszi és nyári szüneteket is. Még éhen sem haltam, pedig akkor nem volt mikro sem.

Aki az online suli miatt veszíti el a munkáját, az megbukott, mint szülő.

2020. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
Ami azt illeti, Orbánék egészen visszafogottan kezelték a helyzetet eddig. Ellenben ha az ellenzék agymenését követik, sokkal jobban fájna, mint a mostani helyzet...
2020. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha Orbán hülye mert komolyan veszi a helyzetet akkor Olaszország, Németország, Spanyolország, USA is hülye?
2020. ápr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Küldj ki 1 barátodat fideszes, egyet pedig ellenzéki pólóban. 10 perc múlva számoljátok össze hányan voltak akiket leköptek az utcán. A fideszhez pedig alapból tartozik egy szavazótábor akik ha senki nem megy itt szavazni akkor is bejutnak a parlamentbe. Tehát ezt add hozzá.
2020. ápr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
Össztársadalmi szavazói szinten minimum 30%, a biztos szavazók között legalább 40-45%.
2020. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Legfeljebb 25 %.
2020. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldal vagyok. Fideszre utoljára 2001-ben szavaztam, utálom, amit az elmúlt 10 évben Orbán művelt, de most az egyszer úgy tűnik, valamit jól csinál.
2020. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

A magyar krumplisokkal és az ukrán vendégszavazókkal együtt is csak kb. 20%. De inkább, kevesebb! (A teljes lakosság körében!)


Akik ezen felül vannak Orbán oldalán, azok a képzelet szülöttei.

2020. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!