Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Karácsony Gergely...

Mit szóltok Karácsony Gergely "fantasztikus" és gyorsan vissza is vont ötletéhez, miszerint kegyetlenül leritkitott a BKK járatokat, sőt pont azokon a helyeken, ahol nagyon nem kellett volna?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 08:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27%
tarlós sorosra meg a migráncsokra fogott volna mindent...
2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
47%
31: Meg kinézem belőle, hogy felsőbb utasításra olyan döntéseket hozott volna, ami csak elősegítette volna a járvány terjedeését. Mindezt azért, mert akkor rá tudták volna fogni azt is a migránsokra.
2020. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Legközelebb tegyél linket a kérdésedbe, hogy hivatkozhass rá mert te megmutattad hogy ez Karácsony döntése volt és nem más. Nekem nem sikerült találnom arra bizonyítékot hogy ez Karácsony utasítása/ötlete/elvárása lett volna - csak arra hogy a BKK vezetésének döntése. Még akkor is így van ha mint főpolgármester, végső soron ő felelős érte - és a facebookján megtalálható, hogy a járat sűrítést viszont ő adta utasításba. Ebből ugyan lehetne feltételezni hogy előtte is ő adott utasítást a csökkentésre - de ez még nekem, kormánypárti szavazónak is csak feltételezés marad ettől. Ha időközben lett törölve az erről szóló facebook bejegyzése, akkor ezt is beírhattad volna.

[link]

"Arra utasítottam a BKK-t, hogy a szombati menetrendhez képest bizonyos járatoknál annál nagyobb járatsűrűséggel álljanak ki. Azonban ma reggel érezhető volt, hogy egyes járatokon az egészségügyi ajánlásokhoz képest nagyobb utasszám volt. Így azonnal utasítottam a BKK vezérigazgatóját, hogy további járatsűrítésekkel vegyék elejét hasonló jelenségeknek és az utasok egymástól kellő távolságra tudjanak utazni a közösségi közlekedésben."

[link]

Láthatod hogy dolgozik a kettős mérce és ugyanazok akik Tarlósnak mindent azonnal a szemére hánytak, akik most Orbánt teszik még a járványért is felelősnek és tőle egy személyben követelik minden következményének megoldását, a kormányra raknák a járvány által kialakult helyzet minden baját, azok Karácsonnyal szemben teljesen másképpen ítélnek.

Ne adj teret annak hogy mosdathassák és fényezhessék a főpolgármestert ahelyett hogy valóban helyén lenne kezelve a felelőssége! Légy pontos a kérdéseddel!

2020. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Most már legalább tudjuk minek kellett a Draskovicspapa nagy pénzekért a BKK ba.
2020. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
33# egyetértek. Azt hittem tájékozódnak is az emberek, azaz nem igaz rájuk, hogy előbb lőnek, aztán céloznak, de ez nekünk még nem megy🤔🤔
2020. ápr. 2. 12:32
 36/38 anonim ***** válasza:
#35 Így van. De te tudsz pontosabb lenni hogy megold helyettük - akkor tedd is meg! :)
2020. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Az rendben van, hogy korrigálja, de vállal-e felelősséget ezért, mert a kialakult tömegben nagyon sok ember fertőződhetett meg.

Az még egy másik kérdés, hogy hála Karácsonynak, ellepték a csövesek a járatokat. Tömény húgyszag, betegségek és élősködők széles spektruma várja a drága bérleteket megvásárló embereket.

Rendben van, hogy sajnáljuk a munkanélküeket, de ezzel nem vagyunk előbbre, sőt. Szerintem a maguk alá csinalt, részeg élőhalottak nem a munkaügyi központba utaznak.

2020. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Utolsónak...

Kína vállalja a felelősséget, hogy a b*ziskodásuk miatt, a Földet letarolja a vírus???

2020. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!