Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz április 11 után?...

Mi lesz április 11 után? Fennmarad a korlátozás így ünnepek alatt vagy akkor feloldja szerintetek?

Figyelt kérdés

Állítólag szerdán tárgyalják, szerintetek mi lesz?

Láttok rá esélyt, hogy enyhíteni fog a szabályon?

Ti mire számítotok?


2020. ápr. 4. 09:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10. Én nem mondtam, hogy húsvétkor nem lehet elkapni.

Ez egy szimpla kérdés, hogy vajon mi lesz a következő lépés.

2020. ápr. 4. 09:55
 12/23 anonim ***** válasza:
49%

"Ha szisztematikusan le akarják gyilkolni a megmaradt gazdaságot és kiéheztetni az embereket, akkor eltart ez a hisztéria még augusztusig is."


Márpedig ez a cél, hogy utána el lehessen játszani a megmentőt. Minden ami rossz volt a vírus okozta, és hogy utána ilyen jó lett a kormánynak köszönhető. Ezt nem tudják eljátszani a teljes lepusztítás nélkül, az embereknek előbb meg kell tapasztalniuk, hogy szarul is lehet élni, annál nagyobb babérokat lehet leíratni később.

2020. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"Papíron persze van korlátozás meg nagyon sikeres de a valóságban mindenki éli a kis életét és semmi hatással nincs semmire."



Papíron sincs, hoztak egy rendeletet 21 kivétellel, gondosan ügyelve arra, hogy olyan tevékenység ne is legyen ami ezek közé nem fér bele.

2020. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem változatlan formában meghosszabbítják.

Szigorítani nem fogják, ügyelnek rá, hogy ne papíron ne legyen annyi fertőzött, hogy ez indokolt lenne + egy szigorítást hosszabb távon nem tudnának sem elfogadtatni sem betartatni, itt pedig nem további 2-3 hétről van szó.

Enyhíteni nem lehet: nem is indokolt + a jelenlegi "korlátozás" annyira enyhe, hogy technikailag lehetetlen tovább "higítani".

2020. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%
Kit érdekel hogy húsvét lesz? Engem nem,meg szerintem sokakat sem.Maradjon otthon szépen mindenki.Azért mert jön egy ünnep,ez miatt felelőtlenség lenne enyhíteni,még benne se vagyunk igazán.
2020. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

#15

Engem meg az nem érdekel hogy téged nem érdekel. Nálunk ez családi hagyomány, nem fogjuk holmi kamu hiszti miatt kihagyni.

2020. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

"Nálunk ez családi hagyomány, nem fogjuk holmi kamu hiszti miatt kihagyni."


Na pont ezért kellene inkább szigorítani, mert most majd utazgatnak az emberek össze-vissza rokonlátogatóba, aztán majd meg lehet nézni mennyivel ugrik meg a fertőzöttek száma ott is, ahol még csak kevés van.

2020. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, kérdező, de a következő lépés, sajnos, a kijárási tilalom lesz. Nálunk nagyjából 3 nap telt el a kijárási korlátozás és a tilalom között. Ti még bírjátok. Nem kiváncsiságból figyelem, ott él a gyerekem a családjával.
2020. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nézd, 16-os. Nálunk is családi hagyomány a húsvét megünneplése családi körben. Aztán most mégis ki kell hagynunk. Tény, hogy nem tőlünk függ. Gyerek, családdal egy másik országban, határok lezárva.


Az is tény, hogy a határok lezárása előtt is már egyértelmű volt, hogy az idei húsvét más lesz.

2020. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 árokpart ***** válasza:
15-ös. Pont ez a lényeg, hogy mi soha nem leszünk úgy benne mint a többi ország, mert egyszerűen nem vagyunk annyian így nem fog annyi ember eleve megfertőződni.
2020. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!