Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen átverés lesz az 500eFt-...

Milyen átverés lesz az 500eFt-os (bruttó) "hálapénz"?

Figyelt kérdés
Azt már tudni, hogy bruttó az az 500eFt amit most hozzávágnak az EÜ dolgozókhoz, pont úgy mint az "irtandó" hálapénzt. De milyen szivatás lesz még benne? Csak az kapja meg aki legalább 3 éve ott dolgozik? Vagy csak a 8 órások kapnak? Vagy csak azok akik az intenzíven? A fertőtlenítőt suvickoló takarítónőket szépen kiejtik? Karbantartókat, akik ugyan úgy ott flangálnak és toldoznak-foldoznak, szépen kiejtik?

2020. ápr. 4. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es: én nem tudom, hogy te is Grazból szabadultál-e, de ha nem, akkor keresd fel sürgősen!

Ha a semmirevaló, semmit sem tevő droid Köztársasági Elnök fizetését meg tudták duplázni, a gyerekeinek kiküldetési napidíjat szavaztak meg, akkor az egészségügyiseknek a 100%-os béremelés is kevés! Az Orvosi Kamara azt teszi, ami a dolga! Szokatlan ugye, hogy valami működik még?!

2020. ápr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Nahát, talán a túl kevés a hálapénz, amit kikövetelnek a betegektől?

2020. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12 - fingod sincs miről van szó - te csak egy droid vagy.

Majd ha kórházba kerülsz kisebb lesz a pofád!

2020. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez a pampogó orvosi kamara lesz a következő amit bedarálnak.

Vajon miért is a tüntetések betiltásával kezdték az akciózást...

2020. ápr. 5. 10:50
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Tudom miről van szó. Ne engem hibáztass mert egyre több eü dolgozó tartja a markát még a legszegényebb betegek felé is. Pénzleső makákó vagy.

2020. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!