Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Postára sem mehetek délelőtt...

Postára sem mehetek délelőtt 9-12 között, ha 65 év alatti vagyok?

Figyelt kérdés

Az élelmiszerüzleteket, drogériákat hangsúlyozták, de a többire nem tértek ki.


[link]


"Az élelmiszerüzletekben, drogériákban, a piacokon és a gyógyszertárakban kizárólag 65 év felettiek vásárolhatnak kizárólag 9 és 12 óra között."


"A legszükségesebb esetben engedélyezettek a személyes megjelenést igénylő ügyintézések, így a hatósági, a banki, a pénzügyi, a biztosítási és a postai szolgáltatások igénybevétele."


Az én értelmezésem szerint postára bármikor bárki mehet, nyilván csak ha nagyon muszáj, tehát én is megvárom, míg összegyűlik több csekk is. De valaki szerint postára is csak 65 év felettiek mehetnek délelőtt.


2020. ápr. 5. 20:36
1 2
 11/17 árokpart ***** válasza:
Az a nagy helyzet, hogy lassan már szépen kezdeni kellene visszatérni a normális élethez. Ha sokáig így lesz nagyobb lesz a társadalmi feszültség mint 2006-ban. Hiányzik ez? Mert szerintem nem. Embereket vannak egymás ellen uszítva.
2020. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10. A kérdésre válaszolni nagyon bonyolult. És kérdést értelmezni. Tudod, általános iskola: elolvas, értelmez.

Amúgy, nem akarok 1 kilométert gyalogolni oda feleslegesen, meg vissza. Ilyen egyszerű. Remélem, most boldog vagy.

2020. ápr. 5. 20:58
 13/17 árokpart ***** válasza:
Mehetsz a postára egyébként kérdező délelőtt is.
2020. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
11. Én senki ellen nem vagyok uszítva, csak akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem fossák a szót, a hülyeséget, azokra leszek lassan.
2020. ápr. 5. 20:59
 15/17 anonim ***** válasza:
27%

Ilyen kérdésre mit vártál ?

Kb olyan szinten van,hogy milyen hosszú wc papírt tekerjek le a gurigáról,hogy pont optimálisan ki tudjam törőlni a seggemet.

Pfff..

2020. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 árokpart ***** válasza:
Nem rád értettem kérdező bocsánat, ha félreérthető voltam ne haragudj. Szóval a lényeg ezek a korlátozó intézkedésekkel egy teljesen egy balkáni korrupt országgá fogunk válni, úgy, hogy már persze a bajokat leszámítva kezdtünk alakulni mondjuk úgy. A vak is látja, hogy ezek a rendelkezések kiskapuk sokaságát fogják elindítani. Jattot kell lassan már adni, hogy lehessen az embernek az életét normálisan intézni. Ugyanígy fog ez csak durvábban működni. Jattot fog adni a vendéglős, hogy zugban nyitva lehessen, a vendégek sötét ablakokon belül fognak zugban szórakozni, nyáron az embereknek millió egy üzletbe be kell menniük vásárolni, hogy igazoltan lehessenek lent a Balatonnál, a hatóságok felé is nagy lesz a korrupció mert ugye a lakosság nagy része a mai rendelkezések szerint teljesen törvénytelenül fogja élni az életét. Miért gondolom ezt így? Azért, mert a jelenleg tendáló napi betegszámok ahhoz sokak, hogy lazítani lehessen (pusztán a vezetés szemszögéből, szerintem lehetne), viszont nagyobb korlátozások meg nem indokoltak és a gazdaság is teljesen padlót fogna tőle. Valami részmegoldás ami nem is ez a mostani, de nem is szigorúbb olyant kellene létrehozni amíg nincsen meg a vakcina. Valamit tenni kell, mert ez sokáig nem megy.
2020. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm!
2020. ápr. 5. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!