Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Délelőtt a jobboldali hozzász&...

Délelőtt a jobboldali hozzászòlòk dolgoznak, a baloldaliak pedig esti műszakban?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem màr hetek òta dèlelőtt szinte csak balliberàlis hozzàszòlàsok jönne,ahogy közeledik az este egyre több a jobboldali
2017. jún. 26. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Én pl. most éppen nyaralok a Balatonnál és baloldali vagyok.
2017. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok, most fogok államvizsgázni, jelenleg éjjel-nappal tanulnom kell, de ha már nagyon elegem van, akkor elveszek a net bugyraiban(pl. itt). Egyébként meg se jobboldali, se baloldali nem vagyok, de ha gondolod innentől délelőtt csak a jobboldal hibáit fogom sorolni, este meg csak a baloldalt szidom majd. Magyarországon jelenleg nincs egyetlen normális párt sem.
2017. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
azt kihagytad a felsorolásból hogy napi 24 be meg fizetett fideszes hangulatkeltők provokálják itt az embereket
2017. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

itt már eleve látni hogy baj van nálad, te valszeg jobberekben meg liberálisokban gondolkodsz, de mindegy, ez a te szűklátásod.

Én nem vagyok fideszes, de ha ma kéne szavazni vagy a fideszre szavaznék vagy alternatívaként senkire, mert nincs igazán épkézláb alternatíva.

2017. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

A baloldaliak nem dolgoznak, egyszerűen délutánra beüt a koccintós és kifeküdnek.

Ennyi.

2017. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
A migránsozó (amúgy migránsokat utáló de állandóan velük foglalkozó) kérdések meg mindig vannak. Ők mindig dolgoznak.
2017. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát normális ember napközben dolgozik (én is most csak azért nem, mert szabin vagyok a héten). Okés, sokan dolgoznak 3 műszakban, de azok nem itt lebzselnek.
2017. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy jobb, vagy baloldali, ha bármilyen időbeosztással eljár valaki dolgozni, akkor hasznos tagja a társadalomnak.

Baj akkor van, ha valaki ráér egész nap a gyakorinak az oldalát lesni...

2017. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen az emberek csak a véleményüket írják (még ha mindkét félről néha oltári baromságokat lehet is olvasni).

Igen ennyire megosztott a társadalmunk nem kell ezen mit csodálkozni aki sokat beszél más emberekkel politikai kérdésekről rájön mennyire külömbözőek az állaspontok. Ez a bérkommentelős dolog létezik de azt officiális fórumokon ahol a cikk szerkesztőlye le tudja szedni a nem kívánt hozzászólásokat.

Egy anonym oldalon ennek semmi értelme nem lenne, egyszerűen csak az emberek ennyire megosztottak

2017. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy a kérdésben feltett mondatban és a leírásában csak én találtam meg a totális ellentmondást?
2017. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!