Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasokat miben érintett...

A nyugdíjasokat miben érintette a moszani járvány, hogy növelni kell a nyugdíjukat?

Figyelt kérdés
"13. havi" nyugdíj. Ők is elveszítették a nyugdíjukat a válság hatására?
2020. ápr. 7. 18:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Menjél vissza a kocsmába, a többi csöves, kőműves haveroddal a tüskéket szlopálni, az a szinted.
2020. ápr. 7. 21:51
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem aki a gyökereit nem tiszteli, az nem is lehet igazi ember!
2020. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Bírom a kérdezőhöz hasonló, felvilágosult és (túl)fejlett emberkét, akik kőművesekről magyaráznak, akik tűskét szopálnak, de mégis az ő szintje van még lejjebb, mint a "proliké".


Gondolom valami libsi haverjaival romkocsmában, náciveszélyről is fantáziálnak.

2020. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én is bírom az alulfejlett, tanulatlan fajtádat, aki rokkantnyugdíjon meg közmunkán osztja észt.


Olyan szavakat meg minek használsz, aminek a jelentéséd sem ismered?

2020. ápr. 8. 13:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Elég volt! Bagoly mondja verébnek!
2020. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hálaisten, te mindent tudsz, és jobban.


Te hulladék.

2020. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Én is bírom az alulfejlett, tanulatlan fajtádat, aki rokkantnyugdíjon meg közmunkán osztja észt."


Lehet anyád a sarokról ment nyugdíjba ondóputtonyként, és téged is így kuffantottak, de felvilágosítalak te tudatlan ökör, a legtöbb nyugdíjas becsületesen ledolgozta az életét, amit azzal a fos éhbérrel honorálnak! Vonatkoztass már el a semmirekellő szüleid és nagyszüleidtől!

2020. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!