Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Miniszterelnök Úr kórházláto...

A Miniszterelnök Úr kórházlátogatásos videója Magyarország esszenciája?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 9. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%

igen semmelweis ignác is egy fidesz náci volt, a kézmosás semmit se ér!


na ez a magyar baloldal!

2020. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

utso:

Akkor az h vki csak kezet mos es kesztyut hord az majdnem semmit sem er ha maszkot nem hord?

2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

teljesen mindegy, mert az átlag ember annyira nem képes felfogni ezeknek az eszközöknek a használatát, hogy gyakorlatilag kisebb kárt okoz azzal, ha egyszerűen megjegyzi, hogy amíg nem érsz haza és nem mosod meg a kezed SZAPPANNAL addig kivételesen ne túrd az orrod meg ne vedd szádba a kezed


ez ilyen egyszerű


elég csak kimenni az utcára és meg lehet nézni, hogy állandóan tapogatják és fel le húzzák a maszkokat, esznek isznak


meg lehet nézni a COVID mintavételről szóló videót, hogy a szakember hogyan védekezik a keresztfertőzés ellen

na azt nem fogod látni átlag embernél, egyszerűen túl hülye hogy felfogja és rutinszerűen csinálja

2020. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13 Én is ezt próbáltam magyarázni ismerőseimnek, hiába.

ha felveszik a kesztyűt, máris azt hiszik hogy azzal védve vannak. Csak éppen a kesztyűs kezét nem törli le, nem mossa meg, nem fertőtleníti. Megy a boltba, összefogdossa a bevásárló kocsit - amit más használt előtte, meg minden egyebet, majd a kasszánál kiveszi a táskájából a pénztárcáját, bankkártyáját, telefonál, haját igazgatja stb. - mert a kesztyű ugye megvéd. Aztán megy a kocsihoz, azt is összefogdossa, otthon beviszi a kaját a konyhába - kesztyűben van, miért kellene kezet mosnia - pakolja egyenest a szekrénybe, hűtőbe.

A legnagyobb poén az volt amikor tegnap az üzlet előtt feltolta az arcmaszkját a csaj, majd a kesztyűs kezével kinyitotta az üdítőjét és megitta.

Semmi gondom azzal ha valaki hordja - nekem így nem kell, hisz ki fertőzne meg ha mindenkin maszk van :), de az értelem hiányzik mögüle.

2020. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

36%os te nem vagy atlagember ugye?


Te is atlagember van tehat annyi eszed legyen mar h ne szidd a magadfajtat

2020. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Bazz ma voltam egy helyen és a néni valami kormány propaganda rádiót hallgatott. 40perc után megkértem hogy kapcsolja ki legyen kedves az agymosógépet. Migráncs, Soros, Brüsszel folyamat ismétlődve, mint egy kibeb@$zott megakadt lemez...
2020. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

kapcsóóójá klúbrádiót ostoba nyanya

nemtudód hogy a óóóbán népetírt?

2020. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Te is atlagember van tehat annyi eszed legyen mar h ne szidd a magadfajtat"


nekem sincs egészségügyi rutinom, ezen nem tudom mi a szidalom

csak én mondjuk tisztában is vagyok vele

2020. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kesztyű sincs, és a szájmaszk is kilégzőszelepes. Kifelé nem véd senkit. A másfél méter sincs meg, de azt Cecília se tartja be.
2020. ápr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezzel mutatja mennyire együtt érző, az meg, hogy milyen állapotban van a kórház az már más. Vagy a szegények miből éljenek meg azt csak a jó ég tudja.
2020. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!