Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csinálja ezt most a...

Miért csinálja ezt most a Magyar Állam? Hogyan lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja a fülembe jutott, hogy az egyik ismerősöm, aki önkormányzatnál dolgozik, most kapott 60ezer Ft-os fizetésemelést. Félre ne értse senki, nem sajnálom tőle, tudom, hogy keményen dolgozik és megérdemli. Viszont egy ilyen helyzetben szerintem a vállalkozásokat kéne, minden eszközzel támogatni, azokat akik tényleg bajban vannak. Eddig miért nem emelték a fizetésüket, miért most egy ilyen helyzetben, amikor minden pénzre szükség van. Szerintem ez felháborító és elfogadhatatlan, hogy ilyenkor azokat "támogatják" akiknek biztos a helyük és ilyen téren nincs félnivalójuk. És még egyszer mondom nem ettől az ismerőstől sajnálom, vagy irigylem, meg a munkatársaitól se, de ilyen körülmények között szerintem ilyet nem lehet. Amikor más ismerőseimnek, ahol több gyerek is van, egyik napról a másikra le kellett húzni a rolót...

2020. ápr. 10. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Hol akarnál panaszt tenni te okos? Esetleg az összes államtitkár, miniszter, képviselő stb fizetése + juttatásai miatt nem akarsz panaszt tenni? Esetleg a nővérek +500-a nem zavar? Jelentsd fel őket, te kis pióca
2020. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod te az ismerősöd fizetését?.

Hogy ki van körön belül, körön kívül, azt a Közlönyében keresd, a tevékenységi besorolás szerint.

2020. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11-es válaszoló, szerintem neked nehéz a felfogásod..
2020. ápr. 10. 19:21
 14/15 Andizsuzsi ***** válasza:

"Az hogy mennyit kapnak az önkormányzatnál azt nem az állam dönti el hanem az önkormányzat vezetése."


Ezt nagyon rosszul tudod.

2020. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most allokálták a GDP 18%-át a vállalkozások megmentésére
2020. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!