Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tartható ez az állapot,...

Meddig tartható ez az állapot, hogy nincsenek szakrendelések, műtétek, fogorvosi kezelések?

Figyelt kérdés
Csak sürgősségi ellátás van. De ez még így lesz fél-1 évig? Mert nem hiszem hogy a járvány megszűnik 2-3 hónapon belül, sőt második hullám is lehet miután lecsendesült. Illetve, ha minden visszaáll a régi kerékvágásba, akkor mondjuk 1 hónap helyett 3 hónap lesz egy időpont kérése, mert gondolom a betegek "feltorlódnak"?

2020. ápr. 11. 23:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyobb,mert veszelyes,de a munkat nem szabad leallitani,max atszervezni h az emberek ne legyenek egy légtérben,és levegoferotlenites menjen.


Korhazaknak siman lehetne tesztelni az embereket bemenetkor.

Ha nyavognak h túl sokba kerül vagy nem.megbizhato akkor ott van a biorezonancia gép. Minden korokozot hamar kimutat.

Lehet a fel ország tünetmentes. Ki tudja.

2020. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%
Viktorkának nem érdeke a világvége hangulat megszüntetése. Most tud csak igazán csalni lopni, hazudni, rabszolgatartó törvényeket aláírattatni. Az Eü-ben dolgozóknak sem érdeke a jelenlegi szitu megborítása, nyugi van, nem zavarják őket a szemét betegek. Aztán majd lészen hosszú várólista, dögöljön csak meg akinek van egy kis baja is.
2020. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Most jövök az ügyeletről ahol senki sem volt rajtam kívül.Elhajtottak hogy ne akarjak visszaélni a sürgősségi elláttassál. Mások vérző testrésszel jönnek ide és hogy nem baj hogy 6 hete bennem van ez a katéter és hogy nem baj hogy fájdalmaim vannak, kibírom keddig és menjek be az urológiai szakrendlesre. Hiába mondtam hogy nekem nincs biztosításom Magyarországon. Erre az volt a válasz hogy akkor kössek csak havi 7.000 Ft. Hiába mondtam hogy az EU törvényei ezt nem teszik lehetővé TILOS a kettős biztosítás....Eljhajtottak.
2020. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az euval. Kössél!

Ugy tudom magandokik rendelese most még jobban viragzik.

2020. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap kapunk tájékoztatást az aznapi koronavírus halottjairól.

Kellene egy párhuzamos információ az elhalasztott, el nem végzett egészségügyi ellátás következtében elhunytakról is.Az még a járvány előtt is magasabb szám volt.

Évente mintegy 37 ezren halnak meg úgy Magyarországon, hogy megelőzhető lett volna a haláluk

2020. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan meghalhatnak az ellátatlanság következtében. az hiszem én is közéjük kerültem. Nem akarnak megoperálni, a nélkül pedig olyan súlyos helyzetbe kerülhetek amit aztán meg már hiába akarnak megoldani utólag.... Sajnos az orvosok túlnyomó többségét el kellene tiltani az egészségügyi szakmától. Gonoszak , pénzéhesek és dolgoz sem akarnak. Azt a szót hogy jóindulat hírből sem ismerik. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek...Mennyi lehet az ilyen?
2020. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
61%

Lehet azert h műtét közben el ne kapd a virust.


De amugy meg lehet ezt oldani kapunal letesztelni az embereket.


An gyorsteszt Koreaban kasznaljak!


Itthon tesztek körül nagy kodosites van.


Nem megbizhato? ( en nem hiszem ezt el!)


De akkor ott a biorezonancia gép.


Egész lakossagot rovid időn belül le lehetne tezsteni!

2020. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 nemaRendőrség ***** válasza:
Már hazaküldik a rákos betegeket pesten meg veszprémben, mert majd kell a hely a tüsszögő néniknek...
2020. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Többek között ebből is látszik, hogy a hatalom célja nem az egészségünk megőrzése, hanem a gazdasági világválság. Biztosra vehető, hogy az orvosi és kórházi ellátás hiánya miatt sokkal többen fognak meghalni szerte a világon, mint a koronavírustól. Az emberéletek viszont nem drágák a világ urainak, ha cserébe még több pénzük és hatalmuk lesz.
2020. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvoshoz: Fizetős magán fogászatok.

Fizethetsz 5 ezret a húzásért.

2020. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!