Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikortól jöhet Magyarországon...

Mikortól jöhet Magyarországon enyhülés a kijárási korlátozáásokban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 10:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem elég enyhe? Simán elutazhatsz bárhová csak menj be a boltba.

Ez a szabadidős tevékenység sincs helyzet kötve. Persze húsvétkor jobb otthon maradni de utána lazán lehet tartani a 2 métert.

2020. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy rosszul kérdeztem. Vajon mikortól lesz kicsit több bolt, étterem, szórakozóhely nyitva, ha távmunkába kényszerültem, vajon mikortól mehetek újra dolgozni. Mikor ülhetek fel újra úgy buszra, hogy csak kirándulni szeretnék menni a 30 km-re lévő erdőkbe, és ezrét nem ítél el senki, nem néznek hülyének, közellenségnek, mert nem maradok otthon, hanem azért buszozok, hogy elmehessek olyan helyre, ahol jól érezhetem magam.
2020. ápr. 13. 11:09
 13/24 anonim ***** válasza:
66%

Nyár vége, júl-aug. Ha minden jól megy. Szerintem.

Dolgozni hamarabb.

2020. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
Egyelőre befelé megyünk, szóval nem egyhamar.
2020. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Én azt sem tudom megéri-e olyanok miatt menthető embereket elküldeni a kórházakból akik amúgy se húznák sokáig.
2020. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%

Megis mi a francot akarsz? Boltba termeszetre igy is eljarhatsz.

Kocsmaba nem,ó de sajnalom.

2020. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
30 km-re lakom a kedvenc túrahelyeimtől. Oda szeretnék eljutni tudni, úgy, hogy nincs jogosítványom, és nem akarom, hogy a buszon közellenség legyek, amikor elutazom oda. Nem kocsmáznék, sört tudok boltban is venni ...
2020. ápr. 13. 12:13
 18/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

minél hamarabb, hogy mérsékelni tudjuk a károkat

a május 1-jei hosszú hétvége necces, utána azonban muszáj enyhíteni és beindítani a gazdaságot, vendéglátást, ipart, szolgáltatásokat, mert az emberek éhen halnak...

mindegy, mennyi a tesztelt fertőzött, az csak egy szám, nem mérvadó; ezerszer le lett már írva, hogy ennél sokkal több emberen átment már a vírus, javarészt tünetmentesen

2020. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
Én 60km-re élek a kedvenc helyemről. A héten fogok elsőnek elutazni. Szerencsére a vonatok üresek. A városban meg nem ülök tömegközlekedésre. Csak séta a természetben és bolt lesz ahova megyek.
2020. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19%
Még csak most fog berobbanni az egész..talán Augusztus fele jobb esetben..De nem lesz oylan h megszunik,ez a nyavaja mar mindig itt lesz,nem lehet 100%-osan eltüntetni,vagyis hosszú évek kellenek hozzá.
2020. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!