Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért az jelenti a függetlensé...

Miért az jelenti a függetlenséget ezen az oldalon, hogy a Fideszt kell szidni, nem szabad semmiben sem vele egyetérteni, mert akkor te azonnal Orbanista agymosott vagy? Ez nem tipikus iskolai példája annak hogy Orbán fóbiasak?

Figyelt kérdés
Itt ezen az oldalon egy kicsit is bekehalnának abba, ha valami jót kellene mondani a kormányról. Vagy ha nem így van akkor cáfoljatok meg ezt végre!

2020. ápr. 13. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha leírom azt, hogy a fidesz X vagy Y dolgot jól csinál, és ezért beugat nekem egy ellenzéki, akkor az az ellenzéki nem normális. Nekem egy félhülye ne szabja meg, hogy miről mit gondoljak csak azért, mert neki minden nap Orbán-fóbiás rohamai vannak. Kezdjük ott, hogy az nem ellenzéki politizálás, hogy a földön hemperegenk biztonsági őrök előtt, meg ajtókat fejelnek, és mindent szaroznak, meg nulla realitás van a nyilatkozataikban.
2020. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, de nekem pont egy olyan kérdésemet törölték, ahol a fideszt kritizáltam.
2020. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

A jelenlegi választékban a fityisz a legkisebb rossz. Attól meg egyenesen agyfaszt tudok kapni, hogy a DK a második legnépszerűbb párt. Valaki komolyan azt a sz*házit akarja vissza???


Számomra az a legelkeserítőbb, hogy ennyi a választék: fityisz, vagy déká. A többi párt is elkeserítő, meg ráadásul kicsik, kevésbé befolyásosak is.


De ezek a tolvajok nem bántják egymást... Láttad, hogy bármelyik ellenzéki, vagy fityiszes politikust komolyabban elítélték volna? Nem...

Ezek nem bántják egymást, együtt rabolnak le minket.

"Divide et impera!"

2020. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!