Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Ti is úgy...

Jobboldaliak! Ti is úgy gondoljátok, hogy a jobboldalon/jobboldal körül van egy elég ostoba, hangoskodó réteg?

Figyelt kérdés

Én jobboldali vagyok és szerintem van egy elég ostoba, primitív réteg a jobboldal körül, akik mindig jelzik hovatartozásukat, nem tudnak helyesen írni, műveletlenek, gyakran olyat mondanak/írnak ami ellentétben áll egy korábbi kijelentésükkel.

Engem ez zavar.

Más jobboldaliaknak mi a véleménye?

Remélem érthetően fogalmaztam meg a kérdést.


2010. júl. 27. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

a fanatikus jobbikosok okozzák majd a jobboldali szépségének vesztét.

mert szerintük az a hazafi aki EU ellenes, nagytőke ellenes és zsidó ellenes.

2010. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen, sajnos van egy pár, de ezek általában a szegényebb rétegből valók, akik mégjobban megérzik a megszorításokat, az ország rossz helyzetét. És ha lassan már nincs mit enni, persze hogy az lázadást és indulatokat szít. Én megértem őket, nem könnyű nekik. Ráadásul nem mindenkinek van péntze jó iskolákra, egyetemekre. (Hozzáteszem egyetemista vagyok.)
2010. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Persze hogy van!

A Fideszbe a Jobbikba, de még a baloldalon is.


De mi az hogy téged zavar?

Ki vagy te? Vagy kinek képzeled magad?


Nem érthetően, hanem ostobán finomkodva fogalmazol sajnos.

Mert az érthető az egyenes, az nevén nevez, és nem kerülget mint a macska a forró kását.


Menj e liberálisnak, oda tartozol, ha még nem tűnt volna fel!


Helyesírás?

Ha mneélnyomokkettőt akkor már primitív vagyok?

„ közben meg lehet neked nincs fogalmad sem hogy miről is írok.


Jobbikos vagyok de beszélhetünk bár miről, és ha valamit te nem értesz akkor azt fogod írni hogy „ á áá nem én vagyok csúnya csak a tükör görbe” HOGY A BURKOLT CÉLZÁSOKNÁL MARADJUK!

2010. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Jól van...az előttem lévő kicsit sem idegbeteg...
2010. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:35


Azért fogalmaztam meg így a kérdést, hogy ne kössenek bele annyian...

Úgy értem, hogy engem zavar, mint jobboldalit. Gyakran azonosítanak azokkal, akiket a kérdésben írtam.

Te indulatból írtad a választ.

Helyesírási hiba alatt nem elírásokat értek, hanem ilyeneket: hidjetek, szeb stb. Most a személyeskedésedbe inkább nem akarok belemenni.

2010. júl. 27. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
En is jobbos vagyok, es szerintem is vannak problemak a jobboldallal Magyarorszagon. Azt, hogy nemelyik nem tud irni, meg elnezem (egyebkent nem attol fugg, milyen iskolaba jartal), de hogy azt sem tudjak, mi a kulombseg hungarista, rasszista, antiszemita, fasiszta es naci kozott, az mar eleg gaz. Es ami a legjobban idegesit, hogy nem merik kimondani, mik is valojaban. Ha valaki azt mondja rajuk, fasisztak, kikerik maguknak. Hat milyen emberek ezek? En ki merem mondani: EN RASSZISTA ES FASISZTA VAGYOK. Tessek. De nem vagyok hungarista, antiszemita, naci, vagy mittudomen milyen divatos alfajai vannak meg ezeknek. Szerintem a magyarorszagi jobboldal egy frusztralt, katonasdit jatszo, csak a pofajukat jartato, tajekozatlan emberek gyulekezete. Es ugyanugy hazudnak, mint a balosok.
2010. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem drágáim, én nem vagyok ideges! Sőt mint a herélt ló.

De van egy stílusom, ami nem épp visszafogott.

És igen van amikor én is ejtek helyesírási hibákat, és van hogy nem olvasom el amit írtam, mert valami mást is csinálok a gépen. Szerintem semmit nem jelent.

Számtalanszor tapasztaltam hogy nem Jobbikosok is rengeteg hibát ejtenek, de ezen az elven nem szelektálok. Inkább a tartalom érdekel, és ha az zsidózás vagy cigózás de akár nyilasozás minden értékelhető eseti kapcsolat nélkül „pattan” ki belőle, azt nagyon nem díjazom.

Ennél csak az általánosítás ami esetenként jobban bosszant.

Én pld Jobbikos vagyok „ kemény mag” felsőfokú vagyok, két hangszeren játszom, két nyelven beszélek „ úgy ahogy” írok verseket és dalszövegeket.

ÉS NEM ÉRZEM MAGAM PRIMITÍVNEK.


Soha nem írok úgy hogy nem indokolok, pedig így sokkal többet kell.

Igyekszem érthető lenni, és logikus, illetve a tényekre támaszkodó.

Akkor mi a baj velem?


Vagy mi a baj a Jobbikkal, hiszen eddig csak mi vagyunk akik a választási ígéreteinket betartjuk! Konstruktivitás és ha kell kemény ellenzéki kritika, mind ez kemény hangnemben minden kertelgetés nélkül. Azt le sem írom hogy ami jó a nemzetnek azt meg szavazzuk, mert jön a kérdés! Biztos jó a nemzetnek?


A nemzeti oldal súrlófényei megvilágításában jó.

2010. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:24


Nem fogják soha megérteni, ahogy azt sem hogy a fasizmus nem az ördögtől való " csak teljesen kicsavarták azt amit takat, jelent".

2010. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

"Ti is úgy gondoljátok, hogy a jobboldalon/jobboldal körül van egy elég ostoba, hangoskodó réteg?"


Ostobák és hangoskodók mindenhol vannak, nem lehet mindenki csendes és okos, ez csak természetes. Akinek nem tetszenek az ostobák és hangoskodók, az ne velük haverkodjon.


Amúgy bal-, jobboldalon és oldaltól függetlenül is létezik hangoskodás és ostobaság. Már az ősemberek között is létezett, pedig akkor még nem volt jobboldal és baloldal.


Amúgy ha a jobbikosokra gondolsz, akkor nem értünk egyet, én őket nem tartom jobboldaliaknak, szerintem ők egyszerűen nacionalista komcsik vagy csak elégedetlen, hőbörgő kocsmatöltelékek komolyanvehető politikai meggyőződés nélkül.

2010. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

"""Amúgy ha a jobbikosokra gondolsz, akkor nem értünk egyet, én őket nem tartom jobboldaliaknak, szerintem ők egyszerűen nacionalista komcsik vagy csak elégedetlen, hőbörgő kocsmatöltelékek komolyanvehető politikai meggyőződés nélkül.""


Ezt mire is alapozod zsebibaba?


Mi az hogy komolyanvehető....?


Ha pld én nem iszom alkoholt akkor már nem is lehetek Jobbikos?


És mi az etalon a hőbörgésben? Amit te csinálsz azzal már lehetnél akár te is Jobbikos?

2010. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!